Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem engedik meg a...

Ildi3598 kérdése:

Miért nem engedik meg a szüleim, hogy facebookom legyen? Pedig már vagy 2 éve próbálkozom?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 12. 17:20
 1/6 anonim válasza:
2015. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. ápr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy ne azon logj non-stop valoszinü.
2015. ápr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én 11,de majdnem az összes osztálytársamnak van és ezt cikinek tartom.....


Csak a nyomiknak nincs facebook-ja...

szov mindig próbálkozom de nem szokott sikerülni

2015. ápr. 13. 17:52
 5/6 anonim válasza:

nincs olyan, hogy csak a "nyomiknak nincs facebookja" ...ezt honnan szedted ??valaki mondta neked ??vagy gúnyolódott veled ??még fiatal vagy, a facebook-on pedig túl sok kúlturálatlan ember van, és meg szeretnének védeni a szüleid ...majd egy pár év múlva biztosan engedni fogják, nem kell kiakadni ...a facebook még nem neked való ...és nem kell menőzni, mert én 11 évesen késő estig kint játszottam, meg mesét néztem, nem ilyeneken voltam kiakadva :) ...

19/L

2015. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én is ebben a cipőben járok......

Nem tudom mit lehetne tenni van olyan osztálytársam akinek már 3.-ban is volt.

Hát én várok.

2015. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!