Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jó hegesztőpajzsnak számít a...

Jó hegesztőpajzsnak számít a WH 9604-L automata hegesztőpajzs?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 23. 18:06
 1/4 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 23. 18:11
 2/4 goaus válasza:
Szia: őszinte leszek.:) Ezek az olcsó automata pajzsok jók tanuláshoz, vagy amatőr barkácsoláshoz, de profi munkára alkalmatlan. AWI-nál pozicióban (fej felett, sarokvarratnál, vagy csőnél több szögben) bevillog, majd megvakulsz de ugye csőnél nem lehet megállni ha pl savállót nyomsz röntgenre, vagyis meg lehet, csak akkor eggyel több a hibaforás. CO-ra meg azért, mert ha egész nap piritasz alap ma már a légcserés pajzs, porbelesnél főleg. Szóval suliba meg hobbizni oké, amúgy felejtősek.
2015. ápr. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kösz a választ! +

Időközben már megrendeltem, szóval remélem azért a 4 érzékelő teszi a dolgát és nem fog bevillogni.

2015. ápr. 25. 07:51
 4/4 A kérdező kommentje:

Eddig kipróbáltam 135-el, 111-el és jövőhéten 141-el is.

Az első kettőnél nekem megfelelően működött.


Szerintem jó vétel volt.

Aztán majd ha jobban beindul az ipar nálam is, akkor veszek egy légszűrőset 100k körül, addig jó lesz.

2015. máj. 1. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!