Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik my talking angela a...

Melyik my talking angela a veszélyes?

Figyelt kérdés

Olvastam arról hogy megkérdezi hol laksz?,hogy hívnak?...stb

De az is veszélyes amelyik csak visszabeszél?Nekem a visszabeszélős van letöltve és megnéztem:nincs hozzá férése a kamerához,fotokhoz! A szemét is néztem nem találtam benne semmit!( lehet nem figyeltem jól meg)

Eléggé félek, takarom a kamerát (hátsó) pedig nincs hozzá férése de biztos ami biztos.Még egyenlőre nem törlöm le.Tableten van tehát a számomat nem tudja megszerezni sehogy! Meg semmit fóto kevés van. Kérlek segítsetek!



2015. ápr. 28. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mese.

Kamu.


Utána olvastál volna nem kellett volna feleslegesen kérdést kiírnod.

2015. ápr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. ápr. 28. 16:17
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Amióta olvastam ezeket, én már az igazi macskámhoz sem merek szólni. Tegnap észrevettem, hogy a házszámot nézegeti!!
2015. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Imádom, hogy minden ostobaságot le lehet nyomni az emberek torkán... basszus, magyarázzátok már el, hogy a szemébe hogy lenne kamera elrejtve??? Ott a képernyő és akkor egy software hirtelen odavarázsol egy hardvert... tök logikus. Legalább az álérvelésben lenne némi paraszti józan ész és a valódi kamerát néznétek. :D

Amúgy egy marha nagy hoax az egész. Jók ezek az álhírek, mert amíg erre figyelsz, lemaradsz a valódi hírekről és veszélyekről...

2015. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Nemtudom igaz e vagy sem,de az én facebook-om is ezzel van tele,hogy mindenki ezt írja ki.személy szerint nem használom az alkalmazást,de :

[link]

ezekhez kér hozzáférést

2015. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Apple terméked van? Az sokkal biztonságosabb... Az app storeban csak egyet lehet letölteni (nyilván azt jó) viszont a google playbe kettőt. Az egyik a rendes a másik meg a veszélyes (nem tudom melyik iphoneom van). Ugyanazzal a felhasználónévvel van feltöltve
2015. ápr. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6 teljesen korrekt választ adott.

Mindenképpen megkell tapsolni.

2015. ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem Apple termékem van.De azért utána nézek ott mit lehet letölteni
2015. máj. 1. 12:22
 9/13 DorkoC válasza:
32%
NEM VESZÉLYES...!! KAMU AZ EGÉSZ .. CSAK AZ EMBEREK ILYESZGETIK MAGUKAT -.-
2015. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem ilyeszt, hanem IJESZT

könyörgöm, tanuljunk már meg írni...

2015. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!