Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Veszélyes a My Talking Angela/...

Veszélyes a My Talking Angela/Tom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nekem is meg van ez a játék igaz nem a chat-elős hanem amivel a cicákat lehet nevelni.

Ez a cikk igaz?

[link]

Ez mindkét játékra igaz? Mármint a cicanevelősre és a chat-esre is?


2015. febr. 24. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Elolvastad és értelmezted egyáltalán a linkelt cikket?
2015. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Luna Wolf válasza:
37%
Szerintem a cikk igaz. Ha kobban megfigyeled, a szemükben látsz egy pasit! Pl.: keresd meg az App Store-ban vagy a Google Play-ben a Talking Ginger-t (mert azon látható a legjobban) és menj rá a képekre! Ott nézd meg jól a szemét és a nagyon világos fehér pont mellett van egy jóval halványabb. Na az az ember feje. Nem kamu! Szerintem nem éri meg letölteni!
2015. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te hol látsz pasi fejet, de hogy ott nincs semmi az biztos. :D Amúgy meg a játék nem kér hozzáférést a kamerához sem.
2015. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
37%
Én is láttam ott egy férfit
2015. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nevetséges :D

Az emberek buták és hiszékenye, és ha nem tudják hogyan működik valami inkább elhiszi a rémhíreket, ezt értem arra, hogy az egyik cikkben olvastam, hogy egy kislány és a báttya otthon játszottak az alkalmazással írta, hogy van egy báttya majd kilépett aztán amikor visszatért a játékhoz az cica megkérdezte, hogy hogyan van a báttyád anyuka vagy mit tuom én kicsoda egyből úristen egy alkalmazás hogyan képes emlékezni arra hogy van báttya, úgy hogy naplózza a beszélgetést, mint ahogy régen volt az msn-nnél is. Valahogy elképzelhetetlennek tartom, hogy egy alkalmazást amit több százezren letöltöttek a világba egyetlen pedofil vagy akár több válaszolna mindegy egyes embernek. Az meg végképp nevetséges, hogy a szemében ott egy ember.... Mindehez internet szükséges, hogy kamerán keresztül lásson, vagy chatelni tudjon ha valóban élő személy válaszol. Én letöltöttem az alkalmazást és internettel vagy anélkül ugyan úgy működött, válaszolt, kérdezett. Azért tesz fel ilyen egyszerű buta kérdéseket hogy mikor jársz haza az iskolából, hova jársz iskolába, mert kisgyerekeknek szól ez a játék, ilyenekre még egy 3 éves is tud válaszolni...Bezzeg ha a Pitagoras tételt tenné fel kérdésbe senki nem lázadna és háborodna fel. Visszatérve a szemére, terjednek most azok a képek amiket látszik egy ember benne, vagy egy szoba. EMBEREK PHOTOSHOPPOT ISMERITEK? Ha kell odaszerkeztem a saját fejemet aztán még elterjed, hogy én vagyok a pedofil :D

TÉRJETEK ÉSZHEZ KÖNYÖRGÖM :) NE LEGYETEK HISZÉKENYEK!

2015. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Úristen elnézést a helyesírási hibákért :D :D
2015. ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
En nem tudom, mi az igazsag. Viszont letoltesnel addig oke, hogy nem keri a kamerahoz valo hozzaferest, de a tesomnak megvan a jatek, mindenki itt fosott, hogy hu emberrablas itt ott, kiprobaltam. Ult a macska, mosolygott, mintha muszaj lenne, es beugrott egy kis ablak, azzal a felirattal, hogy a Talking Angela csatlakozna a kamerahoz es elfogadom vagy sem... ha a letoltesnel nem is, de utana keri ez a krva macska. Megjegyzem eleg rbancos
2015. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne ba..sszatok mar fel...
2015. máj. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha hiszel benne, töltsd le, és várd meg amíg érted jön a fekete furgon! Ha pedig nem szeretnél élni az ajánlatommal, akkor ne töltsd le, és inkább játssz mással!
2016. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A sorra elrabolt gyerekeket mutatja meg kameran keresztul a szemebe

Azert nem lehet vele chatelni mert ugy lett meghackelve most hogy a rablokal ne vegyek fel a kapcsolatot mert valahogy le lehtne nyimozi azt hogy ha o valaszol akkor honnan irja es igy elkapnak oket.

Nem csak lat kameran keresztul hanem hall is titeket ugye van az a mikrofonos cucc.

Amugy miert talalna ki minedn kulonbozo felhasznalo olyat hogy ezt latott meg azt.

Szerintem ez egy szoftverfejleszto aki avval el vissza hogy jatekokat meghackel hogy embereket megfigyeljen es ez alapjan elkapja sorba azokat egy bizonyos idon belul.

Lehet hogy nem mindenkinel jelenik meg a kamera annak is meg van az oka,

egyszerre csak egy kornyeken tud megjelenni pl valamikor Magyarorszagnak csak a deli reszen, aztan igy egyszer biztos megjelenik a kamera lehet akkor mikor eppen nem is jatszasz vele.

Egy fekete rendszamu volvo jelent meg ismerosomelott aki villogtatott a lampajaval egybol eszbekapva hazaig rohant a kocsi meg kovette es kifigyelte

Rettegesben tartja a csaladot.

2017. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!