Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Bluetooth hangszórót szeretnék...

Bluetooth hangszórót szeretnék venni vezeték nélkülit, de nem tudom hogy melyiket vegyem az aksi jól bírja és hangos is legyen. Aki tud esetleg saját tapasztalatai alapján mondani nekem egy fajtát az írja le légyszíves?

Figyelt kérdés

2015. máj. 2. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

tescoba volt 2090ft-ért volt most

kis vacak, megy 3 órát és elég jól szólt.

nekem megfelel a célnak.

2015. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ilyen: [link]
2015. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Trec Micro

Teljesen meg vagyok vele elégedve (csepp- és porálló IP64). Nem kell féltenem semmilyen bíztől v portol tudom vinni túrázni. Lehet kábellel is zenét lejátszani ugyanúgy ahogy Bluetooth-szal amit NFC segít így csak 1 érintés és már csatlakozott is. A hang minőség is egész jó. Nem a legolcsobb fajta de ha hajlando vagy ennyi pénzt rááldozni akkor nem fogod megbanni.

2015. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!