Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megeri az arat?...

Bmwforever97 kérdése:

Szerintetek megeri az arat? Nem megy rá a gatyam ahogy mondani szoktak. Elso autonak lenne tobb eve vezetek apaautojan de kineztem ot, es a ti velemenyetek szerint nem fogom megszivni vele?

Figyelt kérdés
[link]
2015. márc. 15. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen választ vársz?

Vegyed meg azonnal, tuti a gép, biztos lehetsz benne, hogy költeni sem kell rá?


17 éves autó 116ezer kilométerrel - teljesen hihető, ha 10 évig vitrinben tartották, ha nem akkor minimum kétszeres, de inkább háromszoros a megtett kilométer...

Német papírokkal, tehát neked kell honosítani - máris milló fölötti az ára a kis kedvencnek.

Az olajcserét meg köszöni szépen a vevő, de azt függetlenül attól, hogy mit mond az eladó illik lecserélni a vásárlás után.

Valós műszaki állapotról semmi hír, de túl sokat nem várnék... a citromsárga belső meg... (neked tetszik?)


Amúgy lehet használható, nem tudom neked milyenek az igényeid, de nekem alapvetően fenntartásaim vannak a szavazóképes kor közelében lévő néhány százezerért kínált MBW-kel szemben.

Kizárt, hogy egy ilyen korban lévő, jellemzően sokat használt autóra ne kelljen költeni.

2015. márc. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Es ha olyat csinalok megmondom a kereskedonek hogy azonnal megvasarolom az autot ha sajat szememmel latom a futasteljesitment mennyit ment, mi a hibaja. Korrekt ez igy?
2015. márc. 15. 23:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Ajj. :D NEm is tudom miért nem venném meg. Vászon tető M.O-ra? :D A hülye gyerek megiszik 4 sört máris rongálhatnéka van és a te vászontetőd lesz az első, akit meg akar csapkodni. Bár ott van, hogy végig vezetett szervizkönyv, de akkor sem had nyugodni az a 116e km.
2015. márc. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az vajbőr belső, nem citromsárga. Valós futást látni fogod, ha alaposan megnézed az autót belül. Kivül azt nézd, hogy nincs-e törve, nem-e rohad, nyisd fel a motorháztetőt és nézz alulra, hogy nincs-e hegesztve. Belül nézd meg a váltót, üléseket, kormányt, pedálokat, úgy az egészet. Cabrio autókat végül is tényleg nem szoktak olyan nagyon sokat használni, de azért a 116 ezer km tényleg kevésnek tűnik. Vidd el szerelőhöz, alapos vizsgálatra mindenképp, ott kiderül.
2015. márc. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jah és kérdezd milyenek az ujj olajak, ujj gumik.
2015. márc. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, ne vedd meg, mert ezeknek iszonyatosan rossz a töréstesztjük még, nézd meg euroncap-on vagy youtubeon, kb papírautó.

Magában arra ne hallgass, hogy ne akarjál öreg autót, ez hülyeség, inkább egy szerelőnek kérd ki a véleményét ő mit ajánl a te feltételeiddel.

Azért mondjuk a bmwforever nicknév kicsit erős, ha még sosem volt 1 BMW-d se, de te tudod.

2015. márc. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom mindenkinek. Lehetseges hogy ot valasztom , hiaba cabrio. Elnyerte tetszesemet, nagyon! Utanna jarok vagy pedig

[link]


Ot neztem meg . de hat. Tenyleg nehez egy nem szethajtott roncs bmw-t talalni... De ez korahoz keppest nem rossz az allapota .nem?

2015. márc. 16. 00:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek közül mind papírautó, a Mercik is. Ezt a 100 lóerős csodát hanyagolnám, főleg így automata váltóval. Baromi sokat fog enni a kicsike teljesítményéhez képest. Csak erőlködni fog és közben benyakal egy csomó benzint.
2015. márc. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
De meg fogod szívni. Az hogy hirtelen kiglancolják biztos hogy szar. Ennyi km???? Nagyon naiv vagy. Ha csak olyan bevásárló, iskolába gyereket el-vissza járkáló autó lett volna , akkor is több lenne benne. De nehogy azt hidd hogy ilyen szutykot megveszel, akkor te olyan nagy BWV-s leszel. Csóró ficsur leszel .!!!!
2015. márc. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

a felhasználó nevedben a 97 gondolom a születési évedre utal........ez meg is látszik,mert annyira veréb vagy,hogy szinte már nekem fáj!!!!!!!linkeled itt a szarabbnál szarabb,a valódi értékénél minimum 2szer drágább lefingott E36-okat..........

Nézd már meg azt a cabriót!!!hogy néz ki annak a belseje!?!?hát ezzel a színnel csak ízlésficamosok,vagy buz ik vesznek autót.ezzel a motorral meg gyakorlatilag teljesen értéktelen(bár ez a másodikról is elmondható)hiszen ezeknek csak a 20i sor 6-al van értékük,meg amúgy értelmük is!arról meg nem is beszélve,hogy nem vagyok benne biztos,hogy szivesen vennék olyan helyről autót,ahol azt sem tudják rendesen leírni,hogy "új"........illetve,nem tudom tisztában vagy-e vele,de mire ezek megkapják a magyar papírt bőven 1 milla föllött lesz az áruk!ilyen szutyok,majdnem 20 éves E36-okért meg aki ennyit ad,az meg is érdemli a sorsát.......

2015. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!