Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az adatokat meg lehet menteni...

Az adatokat meg lehet menteni erről a tabletről?

Figyelt kérdés

Csütörtök este leesett, betörött a kijelzője és nem tölt. Elkezdtem átküldeni magamnak az adatokat róla (wifivel, mert USB-vel nem ment), de lemerült - legközelebb ugye csak hétfőn lesz szerviz, pénteken munkaszüneti nap volt.

Minden egyébként tökéletesen működött rajta. Ha a memóriája nem sérült - jól működött, minden adathoz hozzáfértem valószínűleg nem sérült -, akkor le lehet majd róla menteni az adatokat? Olvastam, hogy lehet akku hiba, a csatlakozóval hiba, de alaplapi hiba is, amiért nem tölt a gép. Ha alaplapi hiba van, akkor valahogyan meg lehet menteni az adatokat? (Nem tudom ennek a javítása/cseréje mivel járna - mivel járna?) Pótolhatatlanok!



2015. máj. 3. 01:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Az adatok remélhetőleg menthetőek, a többit egy jó szervíz megmondja
2015. máj. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!