Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Asztali gépem (XP) nagyon...

Asztali gépem (XP) nagyon lassan tölt le, vagy le se tölt egyes témákat pl: zenét, videót stb. Mi lehet az ok? Letöröltem valamit, mit nem szabadott volna?

Figyelt kérdés
2015. máj. 6. 08:41
1 2
 1/11 Tengor ***** válasza:

Lehet. Ennyiből elég nehéz megmondani...

HDSentinel mit mutat a winyóra?

2015. máj. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A legnagyobb gondom az, hogy eléggé kezdő vagyok számítógép témában, nem értettem a kérdésedet. Négy napja pár dolgot töröltem a programok közül, növelni akartam a C szektor területét, gondoltam a gép is gyorsulni fog. Gyorsult is, de nem mindent tölt le, amivel eddig nem volt gondom, habár kicsít lassu volt.
2015. máj. 6. 10:35
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves Tangor! Köszönöm a segíteni akarásodat. Meg néztem a google-ben, hogy mi is az a HD Sentinel. El ólvasgattam, nem hiszem, hogy lemez probléma lenne, inkább az van, hogy kitöröltem valamit, amit nem szabadott volna. De ebben az esetben mit tehetek véleményed szerint? Segítene-e a vissza állítás egy korábbi időszakra?
2015. máj. 6. 10:46
 4/11 Tengor ***** válasza:

Az imént még nem értettél hozzá, most pedig már diagnosztizálod a problémát, akkor hogy is van?

Ne abból a feltételezésből induljunk ki, hogy a HDD rendben van, hanem nézzük meg, hogy valóban rendben van-e! Lehet, hogy meglesz a fájl, ami a hibát okozza, de ha döglődik a winyó, akkor meddig fog menni?

A HD Sentinel megnézése 10 perc...

2015. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezért nem jó, ha nincs particionálva a gép. A C-n legyen a rendszer, minden más a D-n. Valószínűleg beletöröltél a rendszerbe. Újratelepítés kellene és particinálni. És NEM belenyúlni az operációs rendszerbe!
2015. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tangor-nak. Meg fogom nézni a HDD-t és beszámolok. Egyébként jóval túl voltam a hatodik X-en, amikor megajándékoztak egy asztali géppel, ez most volt két éve, azóta igyekeztem megtanulni ezt-azt, de nagyon halvány vagyok benne.
2015. máj. 6. 12:04
 7/11 A kérdező kommentje:
A lemez particionálva van.
2015. máj. 6. 12:05
 8/11 A kérdező kommentje:
Tangor-nak : A HD Sentinel a következőket írta ki: " A merevlemez állapota hibátlan, nem található gyenge szektor, nincsenek felpörgési és adatátviteli hibák sem. C: szabad terület 14,5 GB , D: szabad 50,0 GB. Teljesítmény - 92% , Kondició - 100%
2015. máj. 6. 12:24
 9/11 Tengor ***** válasza:

Akkor most van kizárva a HDD hiba.

Mivel nem tudjuk, hogy mibe is töröltél bele sőt, hogy mit csináltál egészen pontosan, én nem foglalkoznék a helyreállítással, hanem adatot menteék és újra húznám a rendszert.

2015. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is azt hiszem, hogy nincs más választásom, habár még rá gondolni se akartam az újra telepítésre, ugyanis fél éve volt újra telepítve és nálunk (Sepsiszentgyörgyön) nem akarnak foglalkozni az XP - vel. Mindenképpen köszönöm a jó indulatú segíteni akarást.
2015. máj. 6. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!