Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Letöröltem egy fontos drivert...

Letöröltem egy fontos drivert ami miatt nincs netem, ccleaner van a gépemen ezzel visza tudnám állítani?

Figyelt kérdés
Házban nincs több gép hogy azzal letöltsem ès a gèpemre rakhasam.Ati catalyst Control Centert töröltem.

2015. ápr. 13. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Valahogy egyszer már rajta volt nem? Keresd meg a cd-t.
2015. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Trafó1 ***** válasza:

kukában nincs benne??

Visszaállítás???

2015. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Indíts keresést a fájl nevére, mindenből szokott lenni több példány is.

Ha meg konkrétan a fájl nincs meg, akkor meg próbáld megkeresni a Setup fájlját.

2015. ápr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ATI catalyst control center-tol nem megy el a net, toroltel te ott mast is.


Keresd meg a gepedhez adott CD-ket, rajtuk lesz a meghajto. A CCleaner egy takaritoprogram, nem driver-telepito, azzal kb. semmit nem ersz.

2015. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De csak ezt töröltem netre csatlakoztatva vagyok meg minden de nem müködik.Nem eredeti windows drivereket pendriverol ràraktam anno de az màr nincs meg
2015. ápr. 13. 17:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel írtad ki a kérdést? Telefonra letöltöd, majd a gépre felmásolod és telepíted. Az említett programnak nincs köze a nethez, csak videókártyához.
2015. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
furcsáltam is mert szerintem én is csak vidikártya driverként ismertem :)
2015. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ne nagyon vàlaszolgassatok ebben a tèmakörben.Egyèbkènt a driverem hiànya okozta a hibàt ha kell bárkinek elküldöm üzibe a honlap linkjèt ahol olvastam.A màsik mèrnökinformatikus meg nem gondol bele hogy azèrt nem rakom rà telórol mert nemtudom?Gèpemen visza tudom nezni miket töröltem erre töröltèl te màst is legalàb nevettem egy jót.
2015. ápr. 17. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!