Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan számítógép ház ami...

Van olyan számítógép ház ami minőségi és értelmes extrák vannak benne, de úgy néz ki mint egy 30 éves irodai pc?

Figyelt kérdés
Számítógép építésbe kezdek, és a házat nézek elsőnek. Olyat keresek ami hangszigetelt, meg tud mindent amit egy kb 10-20e forintos ház, de nagyon csúnya, és nagyon réginek néz ki, mert így hátha nem viszik el a betörők

2015. máj. 18. 12:29
 1/4 Tengor ***** válasza:
Próbáltad már zárni az ajtót? Esetleg riasztó? Biztosítás?
2015. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit tudhat egy számítógép ház. ha tudna valamit, nem kellene számítógép.

Készíts egyet deszkából, a teteje egyen nyitható, tedd oda a cipőkrémet és az izzadt zoknikat, ez megoldja a hangsziketelést. A láda alsó felében meg rejts el egy számítógépet. A deszkaládát meg csavarozd hozzá az asztalhoz...

2015. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hallottál már olyan betörőkről akik képesek arra, hogy egy üveg befőttet és egy rőf kolbászt vigyenek el egy lakásból ? Mert én igen .
2015. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hozzánk is betörtek pár éve, a gépet nem vitték el, de pl egy pókerkészletet igen, meg telefontöltőket is...


A gép régi volt, házi szervernek használtam

2015. máj. 18. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!