Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Délután 5-6óra körül megrázott...

Délután 5-6óra körül megrázott az áram, lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Lehet bármi bajom tőle vagy ha eddig nem lett már nem is lesz ?

2015. máj. 19. 23:57
 1/6 anonim válasza:
Attól, hogy különösen nem érzel semmi extrát, a szívritmusodban még keletkezhetett zavar, ami csak hosszú órák múlva jöhet elő.
2015. máj. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmi extra :)Nem fáj semmim,nem vagyok rosszul,nincs égési sérülésem..ugyanúgy eszek iszok ahogy eddig :)
2015. máj. 20. 00:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Elvileg nem , azaz nem lehet bajod.

Mekkora (220 - 380)áram rázott meg ? Hogyan ? mennyi ideig?

Egyébként állítólag a villanyszerelők tovább élnek az átlag embernél, pont a többször őket ért áramütések miatt.

Engem kb.4 - 5 éves koromban rázott meg az áram (220) mezítláb álltam és a kezembe fogtam egy stek lámpát.

A kezeim be görcsöltek az egész testem elzsibbadt és az áramütés a földhöz vágott. A földön fekve is még a kezembe szorítottam a lámpát a görcsölés miatt, amikor Édesapám észrevette és kitépve a kezemből a lámpát meg menekített a tragédiától. Azóta több évtized eltelt és köszönöm jól vagyok, legalábbis nem tudok róla ,hogy bármi káros utóhatása lenne rám nézve az akkori áramütésnek. De az életem során ezen kívül is rázott meg áram egyszer kétszer de akkor már felnőttként és minden esetben reflexszerűen elengedtem ill. már eleve úgy is nyúltam hozzá az áramforráshoz,hogy nagy baj ne lehessen,rendesen "megcsípet" az áram de nem ment át teljesen a testemen. Köszönöm jól vagyok.

Az első esetnél azonnal látott orvos de a többinél nem.

Szerintem nem lehet bajod de ha te úgy gondolod akkor irány az orvos és biztos ami biztos vizsgáltasd meg magadat max egy napos megfigyelésen bent tartanak.

2015. máj. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nagyon szépen köszönöm a válaszod meg nyugtattál :)Hosszabbítóba be volt dugva a melegszendvicssütő és a hosszabbító oldalán volt egy ilyen kis hézag vagy mi ahogy akartam kihúzni a hosszabbítóbol a szendvics sütőt megrázott az áram,épphogy egy pillanatig pár másodperc volt reflexszerűen el is engedtem eléggé meg voltam ilyedve utána egy picit zsibbadt a kezem de 4-5perc alatt el is múlt :) Azóta sincs semmi bajom jólérzem magam nem fáj semmim..:)
2015. máj. 20. 01:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz biztos ami tuti alapon
2015. jún. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta már semmi bajom sincs :) Már másnap nem volt semmi bajom :)
2015. jún. 23. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!