Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy megosztom...

Miért van az, hogy megosztom a mobilnetemet tabletről, és próbálok notebook-kal csatlakozni rá, de nem tudok? Nem kapcsolódik.

Figyelt kérdés

2015. máj. 24. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyi információból Uri Geller tud csak segíteni..

Megpróbálom helyettesíteni, de még utánzatának is gyenge vagyok: A HotSpot rosszul van beállítva, vagy sehogy

2015. máj. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ebből meg sajnos én nem értek túl sokat.(:

A tableten v a notebookon van rosszul beállítva? És pontosan mit értsek az alatt, hogy "rosszul van beállítva vagy sehogy"? Mit lehet azon beállítani? :o

2015. máj. 24. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szeretek információ hiányában találgatni, illetve a lehetségesek összesét leírni!

Igazából a konfigurációt se tudom, oprendszer verziót se!!!

A tableten van a mobilnet? Ha igen, meg kell neki mondani, hogy ossza már meg notebookal a tudományát!

HotSpotot (megosztási lehetőség) kell beállítani.

2015. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Windows 8 op.rendszer. Igen, a tableten van a mobilnet. Meg tudom osztani, például a telefommal is tudok kapcsolódni. De a notebookkal valamiért nem. Nem kapcsolódik hozzá, pedig a wifi rendben van, a Hotspot is a tableten.
2015. máj. 24. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!