Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nincs hangja a laptopomnak....

Nincs hangja a laptopomnak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt írja ki, hogy az audioszolgáltatás nem fut. Tegnap még tudtam rajta zenét hallgatni, de most semmilyen hangot nem játszik le, pedig semmit nem csináltam vele. Szerintetek mit csináljak? (windows 8)

2015. máj. 24. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
rövid időre zárd rövidre a bekapcsoló gombját.
2015. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, de azt hogy kell?
2015. máj. 25. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Hú várjál, másik kérdésre válaszoltam.


Telepítsd a hangvezérlő illesztőprogramját, vagy állítsd be a vezérlőpult hangok és szolgáltatásoknál a kimeneti eszközt.

2015. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam akkor csinálja ezt ha bekapcsolom a gépet, míg fel nem áll rendesen a hangszabályozónál kiírja hogy az audioszolgáltatás nem fut. Ha rámész és megpróbálod felhangosítani akkor sincs hangja?


Esetleg nézd meg a windows update-nél hogy nincs e valami frissítés amit nem telepítettél.

2015. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi megpróbálom:)
2015. máj. 26. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!