Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ma vettünk egy elektromos...

Ma vettünk egy elektromos rovarírtót, de nagyon bántja a fülmet. Nem baj? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
Elvileg ultrahanggal 20-45khz-ig terjed, de én hallom, és nagyon irritál, mégis muszáj, hogy ne legyenek rovarok. Az lenne a kérdésem, hogy esti meg nappali használat esetén nem okoz halláskárosodást? Olyan, mintha zúgna a fülem. Insect Repeller néven találtok rá. Van rajta egy led.

2015. jún. 3. 17:22
 1/3 anonim válasza:

Nyílászárókon jönnek be a rovarok? Arra szerintem jobb a szúnyogháló.


Kültéren patkányok riasztására vettem hasonlót, az konkrétan semmit nem ért ellenük.


Egyébként az emberi hallástartomány 20-20000 Hz-ig terjed, tehát még éppen hallható az ember számára a riasztó hangja.

2015. jún. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben, Köszönöm!

Nem nyílászárókon, csak itt a nyár, ha ki vagy bejövünk egyből ők is jönnek, vagy akarunk az ajtóra egy függönyt, akkor meg a kutyák miatt is. Így is valahonnan bejönnek. :)

2015. jún. 5. 14:48
 3/3 anonim válasza:

Igen, lehet tőle bajod.

Majdnem mindentől lehet bajod amit kellemetlen vagy fáj. Ezt úgy mondom, hogy nekem 2 éve zúg a fülem.

2015. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!