Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a UPC-nél ha...

Mennyibe kerül a UPC-nél ha ki jön a szerelő?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy ez a UPC-nél ingyen van de a neten meg olyat találtam hogy ez pénzbe kerül.

2015. jún. 12. 14:09
 1/4 Tengor ***** válasza:
Csak úgy gondol egyet és kijön vagy te hívod ki? Ha az előbbi, akkor ingyen van, elvégre nem te hívtad. Ha az utóbbi, akkor a kihíváskor akár a díjára is rákérdezhetsz. Ez nem titok, még sem az alsó gatyájának mintája után érdeklődsz...
2015. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bekötéskor valamit felszámolt nálunk,1-2 rugót,mert valamit csinálnia kellett,nem volt normálisan kiépítve vagy mi volt a baja.Hozzávágták az első számlához.Ha már be van kötve és úgy jön ki,akkor fizetni kell érte szerintem,mert ennyi erővel mindenki hívogatná őket mindenféle bagatell dologgal,és csak a benzin menne a hülyeségekre.
2015. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semennyibe. Volt egy hibabejelentésem, bentről nem tudták megjavítani...kijött a szerelő, dolgozott egy órát, sőt, még segítséget is hívott, mert oszlopon lévő elosztóban is kavarni kellett valamit. Nagyon okos, jól felkészült fazon volt, meglepően művelt, és udvarias.


...és közölte, hogy ez a szolgáltatás része, ingyenes.

2015. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan tapasztalatim vannak mint a 3asnak. A modemünk naponta kikapcsolt, meg tojást lehetett rajta sütni, átkötötte a kábeleket, beállította a modemet majd el is ment. Jól ápolt, jó fej, hozzáértő figura volt. És semmibe nem került az egész.


Ha bekötni jönnek akkor úgy tudom hogy a kábelek a UPC-é maradnak, legalábbis nálunk fel van tüntetve, hogy mennyi kábelt és elosztót használt fel, és nem kellett semmit fizetni

2015. jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!