Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 2001 Audi a6 2.5 TDI V6...

2001 Audi a6 2.5 TDI V6 autómata hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az lenne a kérdésem hogy miért kapcsol be állandóan az ESP ás az ABS.Amikor el indulok akkor semmi probléme de utána hirtelen be kapcsol és nem húz az ató és nem is gyorsúl.Mi lehet a baja?

2015. jún. 24. 23:34
 1/6 Szirty ***** válasza:

Bekapcsol az ABS miközben gyorsítasz?

Az durva! :-)

2015. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lehet hogy rosszúl értelmezted a kérdést vagy lehet hogy én fogalmaztam roszúl.Nem azzal van a gond ohgy bekapcsol hanem hogy mindig be kapcsol.Vágod? :)

És nem húz semerre az ató hiába nyomom a gázt nem gyorsúl a kocsi,ezért kel kell vennem a gázról a lábamat hogy le essena fordulato és amikor rá taposok akkor egyszer csak meg indul és utanáa megint bekapcsol és viisza esik a nyomaták.azaz megint nem húz az ató.

2015. jún. 25. 12:28
 3/6 Szirty ***** válasza:

Értem. Tehát bekapcsol az ABS miközben gyorsítasz.


Az durva!

2015. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sokatmondó kommentedet.Már meg oldódott a probléma. :) amúgy erről a problémáról beszéltem csak látom hogy nem fogtad fel ezért be linkelek egy videót.

https://www.youtube.com/watch?v=tEgJ1_ncKQs

2015. jún. 25. 20:52
 5/6 Szirty ***** válasza:

Köszönöm a sokatmondó kérdésfelvetésed.

Itt nem az ABS és ESP kapcsol be, hanem az ABS és ESP hibajelzése!


Annyi a különbség, hogy ha ABS bekapcsol 50-nél, akkor lefejeled a belső tükröt.

(ABS bekapcsolás = satufék)

2015. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah az én ku*va anyámat hogy te olyan idióta vagy hogy neked külön le kell irni azt hogy nem az ABS kapcsol be,hanem az ABS KIJELZŐ!! Még a hülye is érti hogy mire értettem, de mindegy.
2015. jún. 26. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!