Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3 1997es digit klíma...

Audi A3 1997es digit klíma leállás, hol lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Nemrég van meg az autó és hát jön a jó idö.. fel lett töltetve a klíma szépen hűt is ... kb 2-3 percig aztán leáll mintha pont optimális lenne a hömérséklet.. de hiába állítom 18ra (az alá nem birom mert kiirja hogy low) nem hűti le az autót.. :S


mi lehet a hiba? valami hőmérő meghibásodás?



2015. jún. 16. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18 alatti a low az fújja a leghidegebbet.Auto gombot meg szoktad nyomni vagy manulisan használod?
2015. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy sok a hűtőközeg benne. Az autóklímákban nincs sok tágulási tér, így már néhány gramm felesleg miatt is képes megállni.
2015. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

auto módban próbáltam általában abba is van.


az is gond neki hogy több a "gáz" benne? de akkor elvileg el sem indulna.. gondolom én.

2015. jún. 16. 22:32
 4/11 A kérdező kommentje:

nem tudom.. majdcsak nincs nagy gondja... ment a zöld pacsi:)


esetleg volt már valakinek ilyen hibája?

2015. jún. 16. 22:35
 5/11 Joci_27 ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen probléma volt az A3-ban. Ahogy a motor bemelegedett, lekapcsolt a klíma. Egy hőmérséklet-jeladót kellett cserélni, de szerintem az a biztos ha elviszed egy szerelőhöz, aki csinál diagnosztikát és az pontosan megmondja, hogy melyik jeladóval van gond. Ha jól emlékszem nekem kb. 15 papírba került mindennel együtt az akció, de ez már 3 éve volt. Sok sikert!
2015. jún. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. jún. 17. 08:08
 7/11 anonim ***** válasza:
kézileg ha beállítod a hőmérsékletet és a befújás mennyiségét akkor is leáll?
2015. jún. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ugy még nem próbáltam..:/ most meg nincs az a nagy kánikula hogy kellene a klíma... meg kintről is hideget fuj.. De ki fogom próbálni ugy is
2015. jún. 21. 18:22
 9/11 A kérdező kommentje:
Nos igy is ugy is leáll :S irány a szerelő :/ remélem nem lesz nagy baja
2015. júl. 6. 20:52
 10/11 A kérdező kommentje:
Hat ilyen még nem volt... felhivtam a szerelöt hogy mikor tudnám elvinni.. mondta hogy elfoglalt jövöhéten hivjam... jolvan... erre nem megjavult a klíma? :D fogta magát és elkezdett müködni? ez mitöl lehet akkor :S attol félek ahogy "megjavult" ugy el is romolhat megint..
2015. júl. 10. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!