Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érvényes erre a jótállás?

Érvényes erre a jótállás?

Figyelt kérdés
A fényképezőm (Fujifilm FinePix S2950) USB csatlakozási helye megrongálódott valószínűsíthetőleg azért, mert nem megfelelő módon volt csatlakoztatva hozzá az adott kábel. Van rá esély, h ezt garancián belül ingyen megjavítják?

2013. júl. 7. 02:48
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nincs, egy üzlet azért nem akarta visszavenni az egyik fejhallgatómat, mert a kábele megtört, és ugye fizikai sérülés. Érvelhettem, hogy közel 20 éves fejjel csak nem rágcsálom, dobálom, vagy tekergetem, hogy visszavihessem, mert jobb dolgom biztos nincs, de nem lehetett meggyőzni őket. Azért remélem te szerencsésebb leszel.
2013. júl. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!