Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen akksit kellene használnom?

Milyen akksit kellene használnom?

Figyelt kérdés

Trikopterhez keresek akksit de nem tudom eldönteni hogy iont vagy polymert vegyek. Polymert hasznàlnak, de félek, mert tudtommal nincs bennük alacsony feszültség elleni védelem, könnyen robbannak. Mégis milyet vegyek ha fontos a súly, a méret és hogy könnyen tölthetö kezelhetö legyen? Èrveket, ellenérveket szeretnék.

Köszönöm



2015. júl. 4. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen típusú?
2015. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A biztonság érdekében inkább a Li-ion akksikat ajánlom.

Elvileg, ha rendeltetésszerűen használod a li-po akksit, nem lesz probléma. Balesetek bármilyen akksival előfordulhatnak.

A li-ion előnye, hogy sokkal több töltés-kisütés ciklust kibír. Emellett hátránya a kisebb teljesítmény a li-po-é hoz képest.

Ha nagy a trikoptered és nehéz, a li-po akksi lehet jobb lenne, a nagyobb teljesítménye és kapacitása miatt (mivel valószínűleg az többet fogyaszt rövidebb idő alatt)

Ha a trikoptered kicsi, gondolom gyengebb is, tehát megint csak a li-po akksit tudom ajánlani, mivel az jóval könnyebb is.


Remélem tudtam segíteni:)

2015. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!