Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Eredeti Beats fülhallgató...

Eredeti Beats fülhallgató lenne ez?

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 4. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ráírsz, kérsz hogy küldjön egy képet a hitelesítő matricájáról. Általábaqn ezek úgy működnek, hogy neten be tudod írni a kódot (ha van neki), és kiírja hogy eredeti termék-e. Ha nincs hitelesítő matrica egy ilyen drága terméken, az már kissé gyanús, főleg hogy ezeket a Beats cuccokat hamisítják ezerrel.
2015. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szinte biztos hogy nem. Az eredeti ára kb 1/6-áért kínálja.


"Az 1 év garanciát egy amerikai forgalmazó cég adja, ahonnan a termékek érkeznek. Igény esetén ezt a jótállást lehet érvényesíteni rajtam keresztül.


A termékek garantáltan eredetiek, mivel megbízható hivatalos forrásból érkeznek."


Ez a két mondat a legviccesebb az egészbe. Rajta keresztül lehet garanciát érvényesíteni? Miért, kicsoda ő? Meg az ad garanciát az eredetiségre, hogy ő azt állítja hogy hivatalos forrásból érkezik? Kész röhej.


Meg dobozzal, doboz nélkül. Melyik valamire való cég teríti úgy az áruját hogy csak úgy a terméket csupaszon oda b*assza neked? Hát persze hogy egyik se. Az "amerikai forgalmazó cég" inkább egy kínai zsibárus nepper szerintem. Ez a figura max 2-3 ezerért szerzi be ezeket a bóvlikat és busás haszonnal adja tovább. Szerintem a garanciával is azért kavar, mert lebuknak hogy Kínából vagy Taiwanból származik az áru. Nem foglalkozz ezzel. Komolytalan.

2015. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez eredeti lenne ? [link]


Én ha veszek csakis eredetit szeretnék.

2015. júl. 4. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
A mall.hu szerintem megbízható webáruház, valószínüleg eredeti, nem hinném, hogy hamisítványt árulna
2015. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!