Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Acer Aspire E5-572G-704N....

Acer Aspire E5-572G-704N. Milyen laptop?

Figyelt kérdés
Egyenlőre ezt találtam,ami a "legolcsóbb" ilyen kategóriában(ha nincs igazam, akkor szívesen várok más "modelleket"),elég régóta gyűjtök már egy laptopra és ez az Acer ugye i7 processzorral rendelkezik, és 8GB RAM-mal, csak a videókártyáról nem sokat tudok. Van olcsóbb is ennél tudom,de nehezemre esik eldönteni, hogy i5 vagy i7,illetve a RAM száma. Válaszokat előre is köszönöm!

2015. júl. 7. 14:44
 1/9 A kérdező kommentje:

Illetve van egy másik is ami hasonló(i5):

Dell Inspiron 3542-I5G23LE (8GB-os verzió)

2015. júl. 7. 14:54
 2/9 jampi996 ***** válasza:
100%

Szia tudnád linkelni a konkrét kiszemelt gépeket?

Amúgy milyen célra kell?

A nevem ne ijesszem meg a fiatal kor ellenére...

Informatikus vagyk értek az ilyenhez. Szóval maximum mennyit szánsz rá és mire kellene? Mindent sorolj fel hogy mire milyen mértékben használnád.

2015. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]



[link]



árban azért van különbség, és hát úgy igazán keveset játszok vele, de ettől függetlenül egy olyan kellene, ami elviszi a FIFA játékokat.Plusz 3 játékkal játszom gyakran(LOL amivel inkább), de ezek szerintem nem igényelnek annyira erős gépet. És ugye jó lenne ha nem használódna el hamar.

2015. júl. 7. 15:09
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert még most munkára nem használom de ki tudja mit hoz a jövő.
2015. júl. 7. 15:09
 5/9 jampi996 ***** válasza:
45%
Innen az acer aspire sokkal job, mint a ksizemelt Dell, pedig én is Dell és Lenvo párti vagyok. Ennyiért jó választás lehet az Aspire amúgy maximum mennyi pénzt szánsz rá?
2015. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 jampi996 ***** válasza:
45%

[link]


Ha csak fifa lesz az erős játék, akor ez a gép megfelel olcsóbban a munkára, mint a másik aspire.


Külömben a kiszemelt laptopnál ilyen áron jobbat nm fogsz kapni(tükéletea arra, amire használni fogod.)

2015. júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 jampi996 ***** válasza:
45%

Ha nem szeretnél full hd monitort a laptopba, akkor neked elég a 4 gb ram. És így neked megtaláltam a logjobb átértékarányú laptopot:


[link]


Ennél jobbat nem találsz a céljaidra!


Ha nem kell a full HD és rám hallgatsz, akkor mindneképpen ezt vedd meg!


Remélem tudtam segíteni. Ha te is így gondolod nyomd egy zöld kezett ;) :D

2015. júl. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz :)

Amúgy 200e körül szánok rá, bár lehet ha még gyűjtök jobbakat is találnék,de nekem ezek is megfelelnek.

2015. júl. 7. 19:06
 9/9 jampi996 ***** válasza:
Vedd 190 ezerért amit linkeltem ja nem lényeg a full hd. Viszont ha sokat filmezel is akkor a full hd-t ajánlom
2015. júl. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!