Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » UPC beltéri egységen, hogyan...

UPC beltéri egységen, hogyan lehet mozgatni/programozni a csatornákat?

Figyelt kérdés
Konkrétan arról lenne szó, hogy mivel most átvariálták a csatorna helyeket kész a káosz ( hála a "demokratikus" és roppant "jól" működő kormánynak), legalább is itt a upc-s fronton. Ezt szeretném úgy orvosolni, hogy valamilyen a jelenleginél logikusabb sorrendet felállítanék a csatornák között. Viszont nem engedi a set-top box, hiába van ott a mozgatás menüpont egyszerűen nem él és ki is van szürkítve, ha jól emlékszem. Egyébként egy humax ud-fox típusú készülékről van szó. Szóval, ha van valakinek valamiféle megoldása vagy tippje azt megkérném legyen kedves és írja le nekem ( vagy, hogy egyáltalán lehetséges-e), nagyon sok bosszúságtól megkímélne. Előre is köszönöm a segítségnyújtást.

#UPC #set-top box #csatorna helyek
2015. júl. 7. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is UPC van set top boxszal. Itt se lehet variálni vele - és ezért jött a nagy ötlet ártunk és ormányunk részéről, hogy a királyi csatornák kerüljenek előre, mert a nagyi egy mozdulattal csak 1-9 között tud behívni, és akkor biztos ott ragad valamelyik agymosón.


Szerencsére aránylag logikusan vannak a csatornák nálunk, egy kupacban a kereskedelmi szemét, egy másikban a sportok, külön a tematikus és a mese kupac, felette meg a felnőtt. Én betettem a kedvencekbe ami kell, a többi meg nem jön elő lapozáskor. Ezt lehet még fokozni a nagymama védelmében: PIN kóddal is le lehet zárni ami nem kell.

Annak a 3 csatornának a számát - amit pl. én nézek néha - meg lehet jegyezni.


Szerintem.

2015. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet. A kedvencekbe való rendezés sokkal kényelmesebbé teszi a léptetést, így legalább nem kóválygok össze-vissza a csatornákat keresgélve, csak a csartona számokat kell benyelni sajnos, hogy szüljenek sünt.
2015. júl. 8. 00:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha műholdas, akkor fizess elő direkt kártyára, vegyél egy saját boxot, s akkor úgy rendezed, ahogy akarod. Felveheted, megállíthatod, visszatekerheted az adást, s még olcsóbb is 1 ezressel a medium csomag. DE pszt... mert még betiltja a fidesz.

Ehhez az kell amúgy, hogy letudd mondani a jelenlegi előfizetésed (elviekben), szóval hűség alatt tudtommal nem lehet elrendezni a dolgot, de rá kell kérdezni. Az antenna amúgy marad nálad mindenképp, szóval nem kell újraszereld a rendszert, boxot, kártyát visszaadod nekik, veszel saját boxot, a UPC ad egy másik kártyát, s ennyi. A boxokat ált. "okosítani" kell annak érdekében, hogy a upc-s kártyát is olvassa, de pár perces s egyszerű művelet. Használtan nagy valószínűséggel eleve "okosított" boxot kapsz, amiko boxokat tudom ajánlani. Egyetlen hátránya van csak, hogy 1-2 csatornán nincs epg ill. nincs magyar epg, kilehet bírni.

2015. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!