Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nincs kép, ventik felpörögnek...

KTomi98 kérdése:

Nincs kép, ventik felpörögnek majd pár mp után le áll s újraindul, táppal lehet a gond?

Figyelt kérdés

alaplap: ASUS P5K-E

processzor: Intel Core 2 Quad Q6700 4x2,66GHz

ram: 4gb

hdd: 40+120 gb

vga: gts 450 1gb

tápegység: codegen 450W


A számítógépet beindítom, s pár másodperc után lekapcsol, majd be és ezt folytatja újra s újra, valamint a monitor nem is érzékeli, "no signal". Olvastam, hogy lehet ez tápegység hibája is, valamint vga-é is. A vga új, a tápegység pedig egy kuka a márkáját illetően.


Egy táp egység csere megoldaná a problémát? Valamint hány watt-os táp szükséges a konfighoz?



2015. júl. 9. 13:23
1 2
 1/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

es eddig jol ment ezzel a tappal?


a Watt az stimel, s"ot megfelelo 400 as is elvinn' a gepet

de menyid van tapra? mert ujonan 15 alatt nem igazan erdemes venni

de pl. Chieftec A80 CTG-400-80P

Chieftec A85 CTB-450S


ezeket 11-12ezer korul is talalhatsz

ipon.hu, pcx.hu


ha nincs ra akkor


hardverapro.hu n 5ezer korul is talalhatsz valamit


[link]


[link]


az itt ajanlott tipusokat osszeveted azokal amit hasznaltan talalsz.

2015. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen gondom. Húzza ki mindent csak a monitor illetve a tápegység legyen bedugva. Bekapcsol? Ha igen akkor kapcsold le, szedd ki az elemet az alaplapbol és dugja bele mindent vissza. Nekem így működött úgy mint régen.
2015. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A tápegységen és a meghajtókon, illetve a házon kívül a többit most vettem pár napja.

használtan gondoltam venni (5-6 ezerért). a hardveraprón s jófogáson egyaránt néztem.

amúgy azt olvastam sok helyen hogy az ilyen codegen meg egyéb ilyesmi tápok annyira nem érnek sokat, hogy hiába 450W-os de azt nem feltétlen adja le, meg kisütheti a gépet stb. egy cooler master 460as vagy 500as táp jó választás lehet?

2015. júl. 9. 15:57
 4/16 A kérdező kommentje:
kipróbáltam a monitor kihúzós ötletet de nem jött össze
2015. júl. 9. 15:57
 5/16 anonim ***** válasza:
De az elemet kiszedted és vártál 1-2 percet mielőtt visszaraktad? Szerintem nem táp mert be sem kapcsolna ha annyira leterhelnéd. Az egyik HDD-t és dvd írót csatold le. Ha nem bírja a tápod így ell kell indulnia, ha így se biztos nem táp probléma lesz. A ramot is szedd ki és rakd bele újra, na meg persze az elemet.
2015. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Na mindent megcsináltam amit írtatok, egyszer csinált olyat hogy ment folyamatosan de kép nem volt, azóta egy újraindulás és megy folyamatosan kép nélkül
2015. júl. 9. 19:35
 7/16 A kérdező kommentje:
Egy 400as táppal kicseréltem, most nem indul újra
2015. júl. 9. 19:43
 8/16 A kérdező kommentje:
Előző törölve...továbbra is nuku kép, újraindulás
2015. júl. 9. 19:56
 9/16 anonim ***** válasza:
Keress a neten cmos törlésről szóló anyagot.
2015. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Te, a monitoroddal minden oké egyébként? Próbáld már meg másik megjelenítőn (tv, monitor).
2015. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!