Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fejhallgatót vegyek?

M@teee kérdése:

Milyen fejhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés
Kb 8.000 alatt.(ennyi a kiszállítással meg mindennel együtt) Olyan kellene amit telefonba/tabletba lehet csatlakoztatni, de az sem baj ha a csatlakoztatáshoz kell valami kiegészítő (portfordító stb). És még azt szeretném, hogy ha van olyan fejhallgató aminek a vezetékét lehet cserélni (egyszerű jack kábellel(ki-be csatlakoztatással)) akkor arra picit többet is szánok. Csak zenehallgatásra és FPS-re (gyengébbek kedvéért lövöldözős játékra) kellene, tehát nem komoly stúdió munkára. AZ ÉRTELMES VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM !!!

2015. júl. 20. 11:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Pl. Maxell Audio Wild, Maxell Retro Dj, AKG K511, AKG K512, Superlux HD-660.

A lista nem teljes, esetleg érdemes lehet még nézelődni (pl. Takstar, Beyerdynamic, Philips, Maxell, AKG, Superlux, Audio Technica)

2015. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Most 1 Maxell Tribal Bass-om van. Nem teljes 1 év után a vezetéka nics valami jó állapotban. Tehát működik csak birizgálja a nyakam az összi-vissza tekeredett vezeték. Tehát nem tudom hogy Maxell-ból jó ötlet ilyen pár ezerrel drágább fülest venni. Nekem az is számít, hogy tartós legyen.
2015. júl. 21. 00:59
 3/20 A kérdező kommentje:
A maxell vad audiót már nem forgalkazzák, a többi meg jóval drágább, de azért köszi. PEACE,LOVE
2015. júl. 21. 01:14
 4/20 anonim ***** válasza:
Akkor Retro DJ
2015. júl. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Az se rossz, de ezekről van véleményed ?:

-Mars gaming mh2

-Sharkoon er1

-sharkoon rush core

-Modecom Mc-851

-Creative Hs-450

-Genius hs-g500v

-Canyon cns-chp3y

-Media-tech mt3546

-Zalman hps300

2015. júl. 21. 14:25
 6/20 anonim ***** válasza:
2015. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A Philipsnek elég kicsi a hangszórója (32mm)
2015. júl. 21. 17:52
 8/20 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Sennheiser márkát, meg vagyok elégedve vele. Igaz, nekem bedugós fülesem van nem fejhallgatós. De szépen szól és 8 körül biztosan találsz (kiszállítással). Ez nem divatmárka mint a vetélytársak. Sony-t is találsz már ennyiért, azok is jók. Maxell-t nem ajánlok, nekem nem bírt ki 4 hónapot mert szétesett a kábel.
2015. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlást, de a Sanyival (sony)nem vagyok jóba. A Sennheisernek meg a tervezésüket furcsállom (hosszas kommánt olvasás alapján) mert hogy a hangjuk gyonyörű de a fejhallgatóik nem valami kényelmesek (az ilyen olcsóbbak) ÁLLÍTÓLAG
2015. júl. 22. 00:53
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem semmi problémám, kényelmes. Próbáld ki, a hangzásban nem fogsz csalódni az biztos. Kényelem mindenkinek más, pl ami másnak már kényelmes, az nekem nem és fordítva. Nem ugyanolyan az ember füle.
2015. júl. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!