Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik laptopot válasszam?

Melyik laptopot válasszam?

Figyelt kérdés

Ballagásomra laptopot szeretnék, de egyáltalán nem tudom milyen márkát érdemes választani, mit érdemes venni. Leginkább tanuláshoz kellene majd. Nézegettem már néhányat, találtam is, de véleményeket szeretnék ezekről a készülékekről.

Acer Aspire ES1-512-C8HG - [link]

Acer Aspire E3-112-C6UP - [link]

HP 250 G3 - [link]


Ha esetleg tudtok más laptopokat is ajánlani, más gépekről, más márkákról véleményt írni azt is megköszönném! :)



2015. júl. 21. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyértelműen a HP a legjobb. Az általad linkelt második Acer képernyője nagyon pici (11.6 collos), így azt tanulásra nem igazán célszerű választani, ha gépről szeretnél tanulni.

Marad a másik kettő. A HP-nak a képernyője nem tükröződik, a memóriája is kétszer akkora, könnyebb és mindezt olcsóbban kínálja, mint az Acer.

2015. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zsanett222222 válasza:
ASUS-t nézzél szerintem az a legjobb. Én is ballagásra kaptam az enyémet az ASUS X550C és érintőképernyős és nagyon jó. :)
2015. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :) Nekem is a HP a legszimpibb. Asus-t is néztem: ASUS X551CA - [link] Erről is tudtok esetleg véleményt mondani?
2015. júl. 21. 13:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik linkelt laptopppal rosszul jársz, ennyiért nincs normális új laptop, használt üzletit vegyél ennyiért, pl Dell latitude E6410
2015. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!