Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen füllhalgatót vegyek...

Milyen füllhalgatót vegyek HTC One M8 típúsú telefonhoz, ami jól szólna vele?

Figyelt kérdés

Mivel nincs semmi eq, csak az a hülye BoomSound, így gyakorlatilag egy Sony MDR -EX50LP fülessel irdatlan gyenge hangzást produkál, a gyári füllhalgatót meg hagyjuk is. Nincs basszus, sok a magas. Nekem fordítva kéne. A régi S4-em olyan jól szólt nem akartam kivenni a fülemből.

Szóval olyan 8.000 körül mi az, ami elviselhető egy HTC-vel? Vagy a komolyabb kategória 10-15 között?



2015. júl. 23. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

tök mindeg,y hogy htc vagy sem, ha jó fülest veszel jól fog szólni, nem hinném, hogy a htc-vel gond lenne

a 'boomsound' az a stereo hangszóró 'menő' neve, nem jelent semmit.


Ha ez BEATS audio felirattal érkezett (remélem nem)

akkor az a baj, hogy a beats egy speciális 'korlátot' tett a telefonba, ami azt jelenti, hogy ha NEM beats fejhallgatót veszel, akkor direkt elcseszi a hangzást, hogy csakazért is egy gagyi beatset vegyél, ha ez a helyzet, akkor vagy veszel egy drága szemetet, vagy cserélsz telefont!

2015. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs bests felirat rajta. A BoomSound kapcsolható ki-be, ami javítja a hangzást. Ez ha erősítőre kötöm jól működik, eszméletlen jó. Persze a hangfalaim se a 40ezres kategóriában vannak. Én sennheiser fülesre gondoltam. Cx 200 vagy 300. Az jó?
2015. júl. 26. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:
az jó
2015. júl. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!