Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez normális? Kiégett? (Tápegyság)

Ez normális? Kiégett? (Tápegyság)

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 25. 01:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Tápegyság típust is jó lenne tudni. Egyébként ha működik akkor normális.
2015. júl. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megolvadt? Akkor nem normális. Akkora terhelés jutott a vezetékre, hogy felforrósodott.
2015. júl. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
HKC USP 5550.8 évig bírta.Nem értem mért szarozzák,szerintem kb 1 hónapig használtam úgy hogy így volt,de semmi baja nem lett a gépemnek.
2015. júl. 25. 03:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Az érintkező rugalmassága gyengült le, a laza érintkezés miatt kezdett melegedni, de nem égett ki. Ügyes szerelő vagy barkácsoló meg tudja javítani, esetleg a csatlakozót cserélni. A tápnak ettől még semmi baja!
2015. júl. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 25. 16:20
 6/8 anonim ***** válasza:

OFF

Hát van baj az olcsó tápokkal (hamar csapágyasodik a venti, rossz minőségű a belső (pl. legolcsóbb kondik, tekercsek), a védelmük nem az igazi, soknál erőteljes a feszültségingadozás, illetve nagy a szórás - tehát valamelyik 1 hónapig bírja, valamelyik 10 évig + nem annyit tudnak, mint amennyi rájuk van írva, hanem fele annyit).

Amúgy a te tápod azért nem a legrosszabb fajta, bár nyilván nem is nevezhető minőségi tápnak. Én is 6 éve nyúzok egy LC 420H-t, eddig nem volt vele baj. Viszont ezeknél valószínűbb, hogy hamar meghibásodnak, vagy ha mondjuk túlfeszültséget kap a géped, akkor nem biztos, hogy megfelelően véd ellene.

2015. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
(a kérdező öccse vagyok)Ezzel nem értek egyet!Attól hogy réges régen kb 20 évvel ezelőtt kínai kisgyerekek rakták össze 1ftért és semmire se volt jó,attól már jó pár éve egy igenis nagyon jó táp.ugyan az van benne mint a Thermaltakeba és jó védelem is van benne.úgy látszik hogy akkor ez is többet fog bírni mint 8 év.Fórumokon is olvastam,EGY olyan ember mondta hogy egy ups 5580 miatt szállt el a gépe,de szerintem az se igaz és mindenki,akinek HKC tápja volt,csak dícsérte hogy milyen sokáig bírja és milyen olcsó.csupa olyanok állítják hogy roszz,akiknek még sose volt ilyen tápjuk.a teszt videó ami fent van a youtube-on is csak fake.Azért a kedvenc tápom a HKC,mivel sok hozzánemértő leszarozza,ezért olcsón adják el hogy megvegyék.
2015. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennek a csatlakozó hibának semmi köze ahhoz, hogy olcsó vagy drága a tápegység!
2015. júl. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!