Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám visszaállítani...

Juta kérdése:

Hogyan tudnám visszaállítani Samsung smart led tv-n, (modelszám: UE32EH5300W), a meglévő csatornákat abc sorrendbe? A legutóbbi automatikus hangolás következtében valami nagyon elállítódott.

Figyelt kérdés
Ha úgynevezett rendszer visszaállítást végzek megoldódik a problémám? Vagy a keresés mód opciónál: teljes, hálózat vagy a gyors funkciók valamelyikét kéne választanom?Köszönöm a válaszokat!

2015. júl. 27. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Belépsz a menübe és a csatornabeállításos részen valahogy be tudod állítani abc sorrendbe, vagy a tools gombbal azon belül.
2015. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Média ügyeket is felügyelő (felhasználó) kormányon lévők úgy döntöttek, hogy ezentúl a csatornaszámozás 1-től kezdődően és kötelezően a "közszolgálati" csatornák kell, hogy legyenek...

Pontosan nem tudom, mert az én saját műholdvevőmbe nem tudnak belenyúlni, valahogy így: M1, M2, M3, M4, Duna stb.

Próbáld átrendezni (vissza) ha lehetséges, én a kábeltévén (mert az is van) kézimunkával átrendeztem korábban.

Rendszer visszaállítás nem segÍT SZERINTEM.

kÉZI KERESÉST válassz és egyszer kell csak megcsinálnod.

Ne hagyd automatán, mert belebolondulsz...

2015. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! akkor megpróbálom a kézi beállítással. még csak annyi, hogy nekem DIGI kábeltévém van, annál az opciónál amikor azt lehet megválasztani, hogy Antenna: kábel, légi, akkor értelemszerűen a kábelt válasszam ugye? amúgy is mi a fene az a "LÉGI" opció? :D
2015. júl. 27. 22:05
 4/5 vatafak ***** válasza:
hát műhód vazeg...
2015. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Légi: Tetőantenna

Kábel: Kábeltévé (digitális)

Műhold: Műhold

2015. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!