Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik márka jobb hegesztőgépe...

Melyik márka jobb hegesztőgépek közül, a free Arc vagy a Jasic? Melyiket vegyem? Valakinek van esetleg valamelyik típusból otthon, és tud véleményt?

Figyelt kérdés

#hegesztőgép #hegesztőgép márka
2015. júl. 28. 15:38
 1/1 anonim válasza:
Nekem Jasic Protig 200p van itthon,előtte egy Jasic arc 160 volt.A Jasic beszállítólya a Migatronic-nak és a világpiacon vannak. Van magyar márkképviselet. A gép legalább olyan mint az Esab, egyszerű nagyon tartós, masszív gépek. Magyar cégnél Jasic géppel dolgoztam,amíg ott voltam nem kellett szervizelni,nem muszály finoman bánni vele. Az Elektrosta (francia) gépet rendszeresen javítani kellett,kb 2 havonta. A Free Arc márkát nem ismerem.
2015. aug. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!