Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek embereket...

Hogyan szerezzek embereket akik látogatják a blogom (vagy olyanokat akik likeolhák a blogom facebookoldalát)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csináltam tegnap egy blogot. A szépségről és divatról (meg az ilyen dolgokrol) szól. Ám nem jön sok látogató! Összesen kb. 7en nézték már a blogom és az a Kb. 7 ember már 40 szer. Persze ez jó kezd alakulni, de folyton írom hogy likeolja a bolg facebookoldalát meg azt is irom hogy kovesse a blog instagram oldalat stb. De semmi. Valami otletek?? (Bocsi hogy ha valamit elirtam telefonrol vagyok, es bocsi avegre meguntam az elezeteket)

2015. júl. 29. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
írj érdekes dolgokról!
2015. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 rendben, de ha fogalmuk sincs hogy van ilyen oldal akkor mit csinaljak?
2015. júl. 29. 19:38
 3/3 katherine~ válasza:

Lépj be blogos Fb csopikba, nem kell feltétlelnül a divatról szólniuk. Posztold ki, ha írtál egy új bejegyzést. Az oldallal linkcserézz, a blogon cserézz, kommentelj hasonló témájú blogok alá, olvass rengeteg divatmagazint, nem baj, ha szerinted már képben vagy, fogalmazz rendesen, HASZNÁLJ ÉKEZETEKET!, a blogod legyen szép, rendezett és letisztult, írj helyesen, vagy kapcsold be a helyesírás-ellenőrzőt, ne légy tömeggyártmány, legyen saját stílusod, a saját képeidet posztold, ha valami nem a tiéd, jelöld meg a forrást, fordíts sok időt a blogolásra, használd esetleg a zenelejátszót, vagy egyszerűen csak készíts egy SAJÁT, NÉVVEL ELLÁTOTT fejlécet.

Hidd el, az egyedi és rendezett design már siker!


És a végére. Linkeld a blogodat pls.:'D

2015. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!