Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan programokat...

Tudnátok olyan programokat mondani, amivel szépen lehet egy képet körbevágni, átlátszó háttér elé helyezni?

Figyelt kérdés

Elnézést a buta kérdésért, de nem értek az ilyen dolgokhoz, egy játékhoz kellene illusztrációt beküldenem, de nem átlátszó a háttere, így nem lesz elfogadható... Maga az illusztráció megvan, segítséggel készítettem.

Lovas játékról van szó.



2015. aug. 1. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Neked a Gimp lenne a tökéletes.

Ott pontosan úgy tudnál körbevágni egy képet, ahogy Te elképzelted, SŐT, szerintem még jobban is. Tudsz szín szerint is, forma szerint is AUTOMATIKUSAN vágni.

Ha pedig jól értem, utána egy teljesen üres alfacsatornával rendelkező alaprétegre kéne ezt átmásold, és >PNG< formátumban elmentsed.

2015. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!