Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows 10. 0 t frissíteni...

Windows 10. 0 t frissíteni szeretném valaki segitsen! Többi lent!?

Figyelt kérdés

Rá megyek arra hogy keresse a windows frissítéseit és utána fel ugrik a "Get inside me" rá kattintok utána "fix me" regisztrálok a microsoft-ra utána be akarok jelentkezni és OLD PASSWORD ot kér a vadi új accountra... oda mi a fas.zomat irjak be???? mert már mindent próbáltam de semmit nem fogad el és szét kú.r az ideg hogy ilyen fas.z.ság miatt nem tudom frissíteni a windowsomat ...

előre is köszi a válaszokat..



#frissítés #engedély #Windows 10 #get inside me #fix me #old password #mi a f a s szt irjak be
2015. aug. 2. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
regisztrálj külön a microsoftra. úgy talán működni fog ha belépsz neten keresztül egyszer és utána próbálod keresni a frissítést
2015. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De regisztráltam már... Ez a vicc benne 1perces account és old passwordot kér belépésnél.. Megerôsiettem be jelentkeztem de még mindig ezt a szar old password-ot kéri .. De nemtom hogy mire gondol.. Mert régi jelszóhoz mit irjak ha 1 perces acc???
2015. aug. 7. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!