Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítsen aki tud! Van egy...

Segítsen aki tud! Van egy olyan problémám hogy 2.3.5 CM7 re akarom frissíteni az LG Optimus GT540-emet?

Figyelt kérdés
Rootoltam, felraktam egy CMW Recoveryt és mikor megnyomom bekapcsoláskor a Bekapcsoló+ camera gombot egy kék háteret add be és nem tudom hogy csináljam hogy a menüpontokat adja ki amin rátudok arra menni, hogy "insall zip from sdcard" és nem tudom mit kell telepítsek vagy mit kell csinálnom hogy be tudjam fejezni. PLS HELP!
2011. okt. 22. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kezdj mindent az elejéről.

[link]

Jól össze van foglalva, hogy mit hogy csinálj.

2011. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen ezen mentem végig. A videó szerint mikor rányomja a telót a gépre megjelenik 2 meghajtó egy Android meg egy Fastboot nevű megajtó. Nah msot a Fastboot ot már nekem is látja csak az androidot nem, és ezáltal a CMD-be tem tudom elkezdeni írni azokat a szarokat mert ezt adja ki: C:/Windows/system32 C:/Android

A megadott nevet(C:/Android) a rendszer nem ismeri fel belső vagy külső parancsként, futtatható programként, vagy köteg fájl ként.

2011. okt. 22. 15:27
 3/14 anonim ***** válasza:
USB hibakeresés gondolom nincs bekapcsolva.
2011. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De be van kapcsolva mivel ezt említi is hogy be kel legyen kapcsolva.
2011. okt. 22. 15:44
 5/14 A kérdező kommentje:
NAGGYON JÓ MEGCSINÁLTAM ÉS BEKAPCSOLT ÉS FEKETE HÁTTÉR ÉS MINDEN SZARRA AZT ÍRJA KI HOGY FOLYAMAT LEÁLL K.VA JÓ KUKA A TELEFONOM OMG!
2011. okt. 22. 18:35
 6/14 anonim ***** válasza:
Nyugi. Amikor először tettem fel romot nekem is állandóan ezt csinálta. Egy párszor wipe-olni kellett meg factory resetet csinálni aztán ismét feltenni a romot és ismét wipe de a végére csak jó lett.
2011. okt. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Joh sikerült vissza csinálnom, de még mindig nem sikerült 2.3.5-re frissíteni. Az a baj hogy mindent úgy csinálok ahogy a gyerek a videóban is csak csak mikor rárakom a telefont a gépre a fastboot-ot látja de mint magát az androidot nem. mert ami a videóban van a gyerek rárakja a gépre a telóját és kiad egy olyat hogy android meg fastboot.A fastboot meg is van csak az androidot nem látja pedig pedig az USB hiba elhárítás be van kapcsolva.
2011. okt. 23. 12:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Amire tudok még gondolni az az, hogy nincs feladva az usb driver. De ha az is oké akkor már csak annyit tudok tanácsolni, hogy próbáltad végig az usb pontokat. Hátha valamelyiken teljesen jól felismeri.
2011. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom szted melyik USB driver kéne met elösször velraktam csak az USb Driver utánna meg a PC suite IV-et de ott se volt jó.

Ötletet tudsz adni?

2011. okt. 23. 13:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát az LG szinkronizációs programjának fel kéne tennie a drivert.
2011. okt. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!