Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » ASUS GL552JX CN090D VS ASUS...

ASUS GL552JX CN090D VS ASUS G551JW? Miben jobb a másik?

Figyelt kérdés
Találtam két notebookot és szeretném tudni,hogy melyik a jobb,és miben.Tudom,hogy gaming notebook az rossz választás.. stb.. Én csak azt akarom,hogy egy jó 7-8 évet kibírjon. Van most egy laptopom egy ASUS x53b,amit 2011-ben vettem. Viszont mára már nem bírja a strapát. Egy olyat akarok aminek jóval több időtartama lesz. Én olyan ember vagyok aki inkább egyszer vesz egy jót. Minthogy egy közepeset,és majd cserélgeti,mert elromlik. Ezért most itt tartok egy újjal. Nekem nagyon fontos az,hogy hordozható legyen. Viszont ezért nem egy asztali pc lesz. Szóval ha valaki tud egy másik könnyű,viszonylag nagy teljesítményű notebookot,vagy esetleg megmondani melyik a jobb gép,annak köszönöm. 23F

2015. aug. 3. 17:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!