Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pár hónapja rendszeresen...

Pár hónapja rendszeresen becsipog a lopásjelző kapu, ha átmegyek közötte. Különböző boltokban, van mikor befelé is (ez a jobbik eset), de van hogy csak kifelé. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mindig más van rajtam, a telefon kizárva mert már a kocsiban hagyom emiatt. Az őrök általában rendesek de akkor is ciki nekem már. Próbáltuk a táskámban lévő vonalkódos dolgokat, azok nem jeleztek, bevarrt címke nincs a táskámban. Már csak kulcscsomómon lévő kapunyitó csipogó kütyüre tudok gondolni azt még nem próbáltuk. Lehet ez az oka?
2015. aug. 4. 11:18
 1/5 A kérdező kommentje:
De az is furcsa hogy pl ma külön a táska nem jelzett, meg én magam sem mikor átmentem rajta, de táskával együtt riasztott. Aztán úgy sem...
2015. aug. 4. 11:19
 2/5 anonim ***** válasza:

Barátomnak a cipője volt. Ő is sok helyen beriasztott. Már elég ciki volt. Megunta. Egy boltban, ahol nem csak kapu volt, hanem az őrnek volt ilyen kézi bigyója is, megkérte az őrt, hogy húzza végig rajta. Kiderült, hogy a cipőjében volt egy lopásgátló, ilyen nagyon vékony kis lap, ami a cipő belső talpbélése alá volt betéve :)

Nekem a kapunyitóm nem riaszt be.

2015. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a pénztárcámban volt egy soha nem használt rekeszben egy ilyen mágnes matrica megegyező színű éshasonló tapintású bevonattal mint a pénztárca.
2015. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát sajna biztos nem a cipő mert pl amibe ma is voltam azt nagyon ritkán hordom. És ősrégi.
2015. aug. 4. 11:49
 5/5 A kérdező kommentje:
A pénztárcát próbáltuk de nem szólalt meg. Igaz amúgy is hol megszólal a jelző hol nem . Nehéz kideríteni :-(
2015. aug. 4. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!