Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyi áramot fogyaszt, ha a...

Mennyi áramot fogyaszt, ha a routert éjszakára is bekapcsolva hagyom?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szinte semmit...
2015. aug. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 hét alatt fogyaszt kb. 50Ft-ot ha megy éjjel-nappal.
2015. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Esprimo Mobile ***** válasza:
Tp-link tl-wr740N router áramfelvételi tesztem. A tápegység 9-V 0,6-A ami 5,5-watt teljesítmény leadásra képes elméletileg, Antenna 5-dbi gyári darab,3-emelettel lejebb szakad a netem a lépcsőházban , 5-mbit nettel, 1wifi és 1 lan eszközzel használva fogyasztásmérő konektorral mért eredmények: főkapcsoló kikapcsolva 0,5-w alsó méréshatár alatt., bekapcs boot 2,1w-max , wifi+lan és laptop be 1,6-1,8-w nethasználattól függően , wifi be terheletlenül, vagy lan be terheletlenül 1,3-1,3-w , wifi+lan kikapcsolva 1,0-w. Összegzés: a kimenő wifi antenna teljesítmény 0,4-w alatt akkoris ha 2-falon kersztül a spájzban youtobozok , És a fórumokon sokak által emlegetett 5-wattos készenléti áramfelvétel csupán 1,3-w ha nem használjuk a routert és kikapcsolt géphez csatlakozik, ez elég elhanyagolható. Nagy sebeségű internet és több eszköz csatlakoztatása mellett talán megközelíthető a fórumokon sokak által emlegetett 5-w fogyasztás, de az sem készenlétben és 0,3-watt sugárterhelés 4-m távolságból, nemvalószínű hogy ettől kapunk rákot éjszaka, a munkahelyi körülményeimhez viszonyítva. Legalábbis az én routerem tipusára vonatkozóan.
2015. szept. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!