Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem akar folyatodni a...

Miért nem akar folyatodni a windows 10 telepites?

Figyelt kérdés
Arrol lenne szó hogy a tálcán található windows 10 beszerzése" nevű programmal beregisztráltam és meg is kaptam a frissítest de amikor odarakom hogy tegye fel a gépre megjelenik egy kék ablak amiben a windows 10 logo van és az alábbi felírat "kis türelmet" és felette a bufferelés jel. Ezzel nem lenne semmi baj de ez a "kis türelem" kb 1 orája ott van és nem akar továbblépni. Nem fagyott le sem a gép sem a program... de mégsem müködik. Valaki megmondaná hogy miért van ez ? Esetleg valakinek volt/van hasonló problémája ? Válaszotokat köszönöm!

2015. aug. 6. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?
2015. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lényeges az èletkorom hogy segítséget kérjek
2015. aug. 6. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:

lépj be a frissítés kezelőbe,és próbáld meg onnan frissíteni 10-re.

nekem is onnan frissült.

2015. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 HUN_Sector ***** válasza:

Próbáld meg innen leszedni a telepítő indítót:

[link]


Mindenekelőtt a C meghajtóban töröld ki a rejtett mappákat, amik ~ jellel kezdődnek.

2015. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a frissites kezelobe nincsen olyan update ami upgrade-olna 10-esre...
2015. aug. 6. 20:06
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezt mutatja kb 2 oraja

[link]

2015. aug. 6. 20:10
 7/7 HUN_Sector ***** válasza:
Szedd le amit adtam linken
2015. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!