Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható az emag.hu...

Mennyire megbízható az emag.hu webáruház egy esetlege nagyobb összegű termék tekintetében?

Figyelt kérdés
Konkrétan egy telefonról lenne szó, 60 000 Ft körüli áron. Emellett elvileg a termékre vonatkozik még 2 év garancia is, amit a garancia lejárta után meg lehet hosszabbítani bizonyos időre megadott összeg fejében.

2015. aug. 7. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kevésbé megbízható mint akármelyik nagy webáruház.. Többször rendeltem már, kétszer már a tiednél nagyobb összegben is, semmi bajom nem volt velük!


A garanciát pedig meghosszabbíthatod ha szeretnéd, csak olvasd el hogy mire vonatkozik!

2015. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyáltalán nem megbízhatóak! Senkinek nem ajánlom ezt a céget! Még augusztus elején rendeltünk egy hűtőt, amit szépen ki is szállítottak. Igaz, fura volt, hogy egy futárszolgálat vagy cég hogy engedheti meg magának azt, hogy nem egyeztet időpontot a vásárlóval a termék átvételével kapcsolatban, ugyanis az e-mag esetén ez úgy működik, hogy előtte negyed órával fölhívnak, hogy itt járnak a közelbe és felhozhatják-e a terméket? Ezzel az a gond, hogy ha közlöm velük, hogy nekem senki nem szólt semmit, hogy mikorra hozzák és jelenleg nem tartózkodunk otthon, akkor még ők vannak felháborodva, hogy akkor mégis mit csináljon a termékkel? Hát bakker, én erről nem tehetek, hogy nem egyeztetnek előre csak fogják magukat és szállítanak, amikor ők úgy gondolják. Na de a lényeg, végre egyeztettünk időpontot, szépen elhozták a terméket, de a termék amit kaptunk hibás volt. A hűtő része olyannyira fagyasztott, hogy a tejünk tiszta jégkocka volt, az összes kaja megfagyott benne....Ezek után felhívtuk őket, hogy probléma van, ki is jöttek elvitték a hűtőt. Sok telefonálgatás és huza-vona után egy hónap múlva meghozták a hűtőnket, amit eleve úgy szállítottak, hogy fejjel lefelé (ami hűtő esetén tilos), emellett kicsomagolva azt észleltük, hogy a futárszolgálat össze-vissza törte a tetetét a hűtőnknek, tele volt horpadással és karccal, így nem vettük át a terméket természetesen, arról nem is beszélve, hogy ingyenes házhozszállítás van és a terméket ingyen fel is hozzák, hát ez úgy nézett ki, hogy ingyen házhoz is szállították, de a futár közölte velem, hogy szerezzek embert aki segít neki felhozni,mert ő ezt egyedül nem tudja megoldani. ????? Mondom arról volt szó, hogy Önök fel is hozzák. Erre a futár elkezdett vergődni, hogy egy ilyen nagy hűtőt mégis hogy képzelem, hogy egyedül felhoz? Vagy kérek segítséget, vagy egyeztessünk egy olyan időpontot,amikor lesz segítsége. Ennyit a futárszolgálatról. Majd a karcos hűtőt visszaküldve szintén egy hónapnyi telefonálás és sürgetés után közölték, hogy új hűtőt küldjenek vagy a pénzt utalják-e vissza? Hát mondanom sem kell, hogy a pénzt kértük. Én ettől a cégtől még egy terméket biztos, hogy nem kérek, meg mire kihozzák, majd arra is várjak megint egy hónapot, aztán meg ha probléma lesz vele, akkor meg még 2 hónapot...na nem, itt befejeztem velük. Összefoglalva, augusztus végétől mai napig vártunk a hűtőnkre, azaz 2 hónapot. Nem is tudom hogy képzelik, hogy még csak csereterméket sem adnak????Mégis 2 hónapig hűtő nélkül, ezt így hogy gondolják???? Persze kértünk kölcsön ismerőstől, de akkor is, én szégyelltem, hogy elkérem az ismerősömtől 2 hétre,mert elvileg azt mondták, 2 hét múlva küldik az újat, ehelyett 2 hónapig volt nálam a hűtő. A futárszolgálatról nem is beszélve, akik előre egyeztetett időpont nélkül állítanak be a termékkel és még ők vannak felháborodva, ha épp nem találnak otthon minket. Emellett az, hogy ők fel is hozzák a terméket...persze, ha van segítség, felhozzák, bár ezt egy egyedül élő nő ne tudom, hogy oldja meg, de mindegy. A lényeg, hogy senkinek nem ajánlom őket! Egy megbízhatatlan cég, akik amellett hogy szar terméket szállítanak, még a vevőnek kell utánajárni, hogy ugyan mikor hajlandóak kicserélni a terméket,mert már eltelt 1 hónap és még mindig nincs itt!
2015. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!