Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen laptopot...

Szerintetek milyen laptopot lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy laptopot de fogalmam sincs, hogy eggyáltalán hol/mivel kezdjem a keresgetést. Leginkább tanuláshoz kellene, de persze játékot is szeretnék majd rátenni, zenéket meg a képeket rátenni a telomrol, hogy ne foglalja a helyet. Tipp tanács?

2015. aug. 11. 13:26
 1/3 anonim válasza:
nekem Dell van, de imádom, az egyik faktom az infó, vagyis nem telik el egy olyan nap se, hogy ne kelljen használnom, de infó mellett magyarra, matekra, fizikára és nyelvek tanulására is rengeteget kell használnom, szóval imádom, sokáig kibírja töltés nélkül, még a legkisebb WI-FI-hez is tud kapcsolódni, én csakis ajánlani tudom
2015. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. De mi a pontos neve a laptopodnak?
2015. aug. 11. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Dell 3543 laptopot vegyél geforce 840m-el, 180ezer körül van
2015. aug. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!