Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes...

Milyen laptopot érdemes vennem egyetemre?

Figyelt kérdés
Szeptembertől gazdasági szakon fogok tanulni és egyelőre még nincs laptopom. Milyet kellene vennem? Kinek mi vált be? Egyáltalán milyen szempontokat érdemes figyelnem? Szerettem volna kisebb méretűt venni, hogy hordozhassam magammal, de tablettel rendelkezem, az nem felel meg órákra? Vagy egyáltalán ti használjátok órákon is a laptopot vagy csak a koliban?

2015. máj. 23. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen legyen jó hűtése, meg jó akksija. Nyilván el kell döntened hol húzod meg a határt a teljesítmény és az aksi idő közt. A dellek jól bírják, igaz, drágák picit.
2015. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt/van laptopom, de én sosem használtam órákon. Egyrészt szimplán lusta voltam cipelni, másrészt most akkor óvatosan bánni vele mindig magadnál tartani, nehogy eltűnjön vagy ilyesmi... csak egy csomó felesleges macerával jár.

Ráadásul jegyzetelésnél, ha valami ábrát kell rajzolni azt úgysem tudod kényelmesen laptopon max rajprogrammal...

Plusz vannak azért még hagyományosabb tanárok akik lehet nem nézik jó szemmel hogy beülsz előadásra és jól elbújsz egy laptop mögé.


Szóval sztem úgy gondolkozz, hogy koliba ha használod ott mire fogod.

2015. máj. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 2. válaszolóval, Nálunk sem cipeli senki a laptopját. Én a helyedben asztali gépet vennék/vinnék
2015. máj. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. máj. 24. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!