Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy karórát...

Szeretnék venni egy karórát és két lehetséges órára esett a választásom az egyik elemes, a másik napelemes viszont mindkettő CASIO ti melyiket vennétek meg a helyemben?

Figyelt kérdés
[link] vagy ez [link] az akinek van vagy volt CASIO órája esetleg e kettő közül valamelyik meg van neki vagy árban hasonló de mindenképp CASIO órát visel azoknak mindenképpen érdekelne a véleménye,persze a többieknek is,vagy itt van egy másik ami a felső kettővel majdnem egy ár csoportba tartozik [link] ám de ezt az órát negatívan értékelte az egyik hozzászóló hogy a garancia után rögtön elromlott neki az óra és 50 ezer FT ba került volna neki a szervizelése,ezért nem tudom hogy megéri e CASIO órát vennem ekkora értékben,nem akarok úgy kiadni érte ennyi pénzt hogy aztán 2 év múltán ismét egy vagyont fizessek a javíttatásáért,szerintetek igaza lehet a véleményezőnek ? vagy csak a Márkát járatja le,mert én úgy tudom hogy a CASIO megbízható óra márka szerkezetileg és tartós is.
2015. aug. 15. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb egyik se tetszik, mert ezek a zűrzavaros, alig kibogarászható számlapok nem az én világom. Tudtam segíteni? :))
2015. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon nem mert te csak a nem tetszésedet fejezted ki az órákkal kapcsolatban,viszont arról hogy maga a CASIO mennyire megbízható és szerkezetileg menyire időt állóak azok az órák amiket a CASIO gyárt erről nem tudtam meg semmit,de nem baj hogy leírtad hogy neked ezek az órák nem tetszenek,mindenkinek nem tetszhetnek,viszont én mindenképp olyan órát szeretnék venni ami nem elemmel működik,és amit nem kell folyton a pontos idő miatt állítgatni az órát.
2015. aug. 16. 05:53
 3/7 anonim ***** válasza:
A napelemes ellen vagyok, mert kényesebb. Nem biztos hogy megfelelően töltődik szórt fényben is. Az elemcsere olcsóbb és sok ideig bírja.
2015. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2 válaszoló, azt írtad hogy a nap elemes ellen vagy és hogy kényesebb de pontosabban ki tudnád ezt hangsúlyozni,hogy melyik része a kényesebb ?,egy elemessel szemben,mivel olyan helyen dolgozom ahol nagy ablakok vannak így fény az bőven jön be a nagy ablakokon keresztül,a kényesebbet azt erre érted vagy van más is esetleg mert van pár ismerősöm akiknek CASIO órájuk van és nekik is napelemes illetve rádió hullám vezérelt és ők azt mondják hogy megvannak elégedve ezekkel az órákkal és én is ezért hajlok ebbe az irányba ne keljen állítgatni ez az elsődleges cél és megbízható legyen perecíz időt álló szerkezettel ők nem panaszkodtak hogy kevesebb fényben az óra akkumlátora nem töltődik rendesen.
2015. aug. 16. 09:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért inkább automata SEIKO vagy ORIENT.


Esetleg vintage órák: [link]

2015. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy a seiko az orient mind mind jó és megbízható óragyártó,de 3-ik válaszoló ezek márkák közül amit te leírtál linkelj olyan órát ami árban ezekkel egy szinten van,de főleg ezzel Casio EQW-M1100DB órával,és szerkezetileg is legalább olyan jó mint az a típus amit leírtam az előbb,és dizájnos mint ez nekem ez pont azért jön be mert nem az a letisztult stilusu óra,viszont a CASIO is Japán faternak is CASIO órája van és mindig is az volt ezért vennék én is ilyet azt hallottam róla hogy megbízható és jó minőségű órák a CASIO órák.
2015. aug. 17. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egyébként így van, tisztességes márka a Casio. Vannak sok éves működőképes óráim tőlük.
2015. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!