Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy PC hangszórót ami...

Vettem egy PC hangszórót ami usb-s áramellátású, nem cseszi szét az alaplapi USB portot?

Figyelt kérdés

csak mert USb-ről veszi fel az áramot, nem külső hálózatból, ha max-on halgatom nem égeti le az alaplapot, vagy a tápot azon kimenetét ami az usb-ért felelős ?


valaki tudna segíteni ebben, vagy esetleg van tapasztalata hasonló témával kapcsolatban ?


előre is kösz,

nyomom a zöld kezet !


(sajna mikor megvettem nem láttam bele a dobozba, és nem tudtam ezt a hátrányt,.. és el se olvastam :()


még ezt találtam gyakorin, usb feszültséggel kapcsolatban, nem tudom ezek a válaszok mennyire hihetők...


[link]

ezt vettem meg


[link]


2015. aug. 19. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha kárt tenne az alapban akkor nem árusítanák szerintem :D

Egyébként az usb port feszültsége 5V, és ez max. 500 mA áramfelvételű (2,5W) fogyasztóval terhelhető. Nézd meg a dobozon vagy a terméken hogy hány wattos.

2015. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Ha már USB-s tápellátása van akkor valószínűleg úgy tervezték meg hogy normálissan üzemeljen USB portról.

USB teljesen normálisan lead 5V-ot és 500mA-t (ami nem nagy szám ha hangcuccról van szó szerintem)

Szóval attól nem félnék hogy tönkre megy az alaplapom tőle, de ne várj csoda hangzást szerintem.

2015. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

szó szerint bemásolom hogy mit ír a teljesítményről a dobozon,


Teljesítmény: DC 5V via USB

Kimeneti teljesítmény 2.5W RMS


Frekvencia átvitel: 30 Hz-250 Hz Műholdas 210 Hz - 18 khz


hogy az alsó sor az mi arról fingom sincs... hogy jön ide a műhold, nem vágom :)


kösz a választ ment a zöld pacsi :)

2015. aug. 19. 18:58
 4/7 anonim ***** válasza:
A második sor valaószínúleg félre van fordítva.. A stellite alatt eredetileg a magassugárzók frekvenciáját értették.. Ezt valaki műholdnak fordította :D
2015. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Satellite, bocsánat.
2015. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Ezt valaki műholdnak fordította"


most hogy mondod lehet benne valami...


eszt a paraszt vakítást vazze, én meg mán aszt hitem foggya a hír tv-t :)

2015. aug. 19. 19:35
 7/7 Osynho ***** válasza:
2,5W hajt egy 2.1-et. Azosztigen. :)
2015. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!