Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Singer varrógépen hol tudom...

Singer varrógépen hol tudom még jobban lazítani a felső cérnát, ha már maximálisan kilazítottam de még mindig szoros?

Figyelt kérdés
Nem vagyok amatőr varrónő,de egy ideje kifog rajtam a gépem. 9 fokozatban tudom állítani a cérna szorosságát,de mindig a leglazábbra kellett állítsam , azaz 0-ra,ahhoz hogy normálisan varrjon a gép.Már azt is ki próbáltam hogy az alsóba (bobin , spulni stb)egy kicsi anyagot tettem hogy az legyen szorosabb , az bevált de most megint vacakol. A baj az hogy fontos munkám van amit be kell fejezzek .
2015. aug. 21. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tört ki a rugó a szálfeszítőben?
2015. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csavard ki teljesen, pucold ki, majd rakd össze újra. Szerintem rosszul van összeszerelve. Nézd meg, hogy a feszítő nélkül simán jön e a cérna...
2015. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Singer nem hiszem, hogy olyasmit csinál, de elmesélem: Nekem a kínai varrógépbe azért szorult meg a cérna, mert az mélyen berágta magát a műanyag tengelybe, ezek után minden olyan alkatrészt, ami a cérnával érintkezik, elkészítettem fémből. Az előttem szóló viszont jól mondja, a belekerült idegen agyag, vagy sérülés igazán csak szétszedve derülhet ki.
2015. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!