Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektronikus cigaretta?

Elektronikus cigaretta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Teljesen kezdo vagyok az e-cigi temaban,meg soha nem probaltam...

Marcius elejen letettem a cigit egy betegseg bekovetkezte vegett.Azelott kb. 10 evig cigiztem a kozepiskola ota...Egy idoszakban piros malborot toltam,de tobbnyire a kek pall mall dominalt...napi 10+ szal,de volt hogy napi tobb toboz ivaszatkor...

Miutan elmult a nagy kanikula kb. egy hete eleg eroteljesen ramjott a cigizhetnek...nem kapom a helyem,feszultseg stb...Aki tudja,hogy mi az a fuggoseg annak nem kell magyarazzam...

Marcius ota a kave es alkohol is teljesen off-on van,azoknak is kemeny fuggoje voltam...Na de az egy mas tema...


Kineztem magamnak egy eleaf ijust 2 nevezetu keszuleket...Megneztem rola 1-2 videot,amik alapjan komoly gozt produkal,jol atadja az izeket,az 5,5 ml tartalyt nem kell folyton utantoltogetni es jo arban is van (13,5k HUF)Ezek a tulajdonsagok mind tetszetosek,ezert dontottem mellette...


A HangSen nevezetu e-liquidrol is jokat olvastam...Az a baj,hogy nikotin mentes kiszerelesben nincs abban az online boltban,ahonnan az eleaf keszuleket rendelnem...

Csak 6/12/18 mg nikotinnal kaphato...

Csak nem fuggnek ra annyira a leggyengebbre(6 mg.),hogy ha elfogy a liquid,elromlik a keszulek vagy cserelni kell valamit akkor szetvessen az ideg a hianyatol...Vagy megis...?

Jobb lenne egy helyrol most megrendelni a dolgokat,mert igy a szallitas is ingyenes lenne a vegosszeg miatt...

Egyaltalan a nikotin mentesnek van valami ertelme...?Az elejen ugy voltam vele,hogy csak olyant rendelek,de lehet h az nem segitene a feszkomon semmit..Bar a fustolges is hianyzik,nem csak a nikotin aldasos hatasai...Az analog cigihez mar nem akarok visszanyulni soha,mert tobbet az eletben nem jonnek le rola az 100% De kell valami helyette,mert egyre jobban kinoz a hianya..


A kovetkezo e-liquidek vannak: HangSen(Turkish,Pall Mall,zold alma,eper,cseresznye,Usa Mix,Red Bull,Bubble Gum,Menta,Dunhill,oszibarack,american tobacco,csoki,cola,kent,vanilia)

Ezeket neztem ki magamnak: Usa Mix,Red Bull,menta,cola

Ezek jok...?Velemeny...?


A keszulekben csak a porlasztot(?) kell cserelni vagy mast is?Es azt kb. milyen idokozonkent folyamatos hasznalat mellett...?

Majd kulon ehhez a konkret tipushoz kell keresni az uj porlasztot,vagy van esetleg univerzalis,ami talal minden tipushoz...?



2015. aug. 25. 21:28
 1/1 anonim válasza:
Helló. Szerintem próbáld ki. Nikotin mentes liquid-ed ne vegyél, nem segítene semmit. A porlasztót kell a legtöbbször cserélni, azzal nem szokott lenni sok gond. A legtöbb porlasztó nem készülék függő de ha olyat veszel véletlen ami nem jó, akkor folyást idézhet elő, ami liquid pocséklás (meg pénz). Az akkumulátor örökéletű. Liquid-del kalcsolatban, elsőre a dohány ízűt választanám, de ezt te tudod. Honlapokon csillagokkal és felhasználói kommentekkel van kompenzálva a véleményezés. A töltőt érdemes megnézni hogy milyen mert ha egy kínai kokálmány ami veszélyes akkor cseréld ki egy biztonságosra. Ha ketté szeded akkor lehet látni hogy hány szabályzó illetve "fal" van ott ami megakadályozza azt hogy a töltés túl nagy legyen, ami melegedéshez majd tűzhöz vezethet. Használat során semmi baj nem lesz szerintem de azért a biztonsági zárat kapcsold be amikor nem használod. A patron újratöltése nagyon egyszerű. Tehát fél hónapig használd minimum hogy kiismerd. Ha baj van a cigivel menj el egy szaküzletbe ahol kicserélik vagy megjavítják vagy tippeket adnak a bizonyos alkatrészhez. Jah a töltő csatlakozási pontját mindíg törölgetsd meg illetve a porlasztó és az akkumulátort sem árt törölgetni. Remélem segítettem. Ha egy kicsit későn is :/
2015. aug. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!