Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektronikus cigarettát lehet...

Elektronikus cigarettát lehet szívni a metrón?

Figyelt kérdés
Amikor elszállt előttem egy füstcsík, majdnem leállt a szívverésem. Szaga nem volt és nyilván legális, mert repülőtéren is láttam már ilyet. Csak azért kérdezem, mert egy idősebb ember szívrohamot is kaphat. Mellesleg 20 percet nem lehet kibírni dohányzás nélkül?

2013. júl. 3. 20:20
 1/2 anonim válasza:
100%
Elvileg e-cigit bárhol lehet szívni, mivel nem dohánytermék. Más kérdés, hogy bunkóság szívni a metrón. Én a BKV buszon láttam több ember szájában. Jómagam is elektromos cigit szívok, soha eszembe nem jutna ilyen helyeken elővenni. Kávézókban, zárt terekben is mindig megkérdezem a felszolgálót, hogy használhatom-e. Ha nem, tiszteletben tartom. Kultúráltság kérdése az egész.
2013. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónál a pont.
2013. júl. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!