Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » AutoCAD 2014 et szeretném...

Mrs. Deniel kérdése:

AutoCAD 2014 et szeretném telepíteni, a telepítés vége előtt kidob egy hibával: A telepítés kész. Néhány eszközt nem sikerült telepíteni. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Nem telepít fel semmit a programból és már sok verziót kipróbáltam, kompatibilis az oprendszeremmel és nem értem miért nem telepíti fel és dobja ki ezt az üzenetet, valaki tudna segíteni, mit tegyek hogy feltudjam telepíteni ezt a programot?

2015. aug. 30. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az Autodesk honlapjáról próbálod azt a félig online telepítőt, akkor előfordul, hogy nem sikerül elsőre, de még másodikra se. Nekem az AutoCAD másodjára, az Inventor ötödik próbálkozásra sikerült, úgy, hogy semmi nem változott, csak ötödjére mákom volt, és épp stabil volt az internetkapcsolat. Próbáld újra és újra, egyszer csak felmegy. Már ha ez a helyzet. Ha más az oka, arra majd talán más tud mondani valami okosat.
2015. aug. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ilyen félig onlineos a telepítő, de ettől függetlenül, neked is ugyan ezt a hibát írja ki?
2015. aug. 31. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!