Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony SP-n iGO primo-t telepíte...

Sony SP-n iGO primo-t telepítek! Telepítés után az alkalmazás indításakor ezt a hibaüzenetet küldi: User interface resolution [720x1280] is not supported or compatible skin can not be found. Van rá valami megoldás?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze..

Felbontásból van vagy 8 féle, amiT rátettél annak csak egyet kellene tudnia, A tIÉDET.

Ha így lesz, (szinte) biztos, hogy menni fog.

2014. ápr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kicseréltem a sys fájlt ha arra gondolsz. ha nem akkor nem tudom mire :/
2014. ápr. 3. 11:29
 3/9 Wadmalac ***** válasza:
csak a megfelelő felbontáshoz való sys fájl maradhat ott és át kell nevezni. Nézd meg pontosan ott, ahonnan letöltötted, nekem úgy rémlik, nem csak a sys fájllal kell molyolni, meg első indításnál mindig hibát ír.
2014. ápr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Wadmalac ***** válasza:
2014. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak a sys-t írják, ez meg is van.
2014. ápr. 3. 11:56
 6/9 anonim ***** válasza:

A sys fájlba írhatsz Te akármit, ha nincs meg a készülék felbontásának megfelelő indító fájl, ami csak ahhoz a felbontáshoz jó, mindig hibaüzenetet fogsz kapni.

Valahonnan szedtem le IGO-t, 6 féle felbontás könyvtára volt benne, nekem az enyémhez valót kellett természetesen

feltenni az SD-re, a többivel nem volt dolgom.

Meg kell keresni a hozzávalót!!

2014. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Wadmalac ***** válasza:
És ott a leírásban, hogy elsőre mindig hibát fog dobni. Próbáltál többször is indítani?
2014. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Honnan tudom hogy meg van e az indító fájl? Csak egy sys-t raktam rá, a sajatomat. Többször is próbáltam indítani
2014. ápr. 4. 10:20
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Amit itt látsz, és látod azt is hogy hol van, a Primo2-es azon könyvtára, amiben itt történetesen 3 féle felbontás látható.

És mint említettem, van vagy 8 féle.


A Tied ha nincs benne, mégegyszer mondom, írhatsz bármit a sys.txt-be, nem fog települni.

2014. ápr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!