Mivel lesz jobb?

Figyelt kérdés
Ha nem használok annyi elektronikai eszközt, mi lesz jobb? Mindig mondják, hogy ez meg az meg amaz...de nem irják le konkrétan.. 13/L

2015. aug. 30. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:

"Mindig mondják, hogy ez meg az meg amaz...de nem irják le konkrétan"


Hát, cicamica, erre konrét választ ne várj. Viszont az elektronikai eszközök használatát nem nagyon tudod megúszni.

2015. aug. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cicamica, jó?
2015. aug. 31. 00:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Amugy köszi a valaszt.
2015. aug. 31. 00:47
 4/6 anonim válasza:

Létezik az ún. fényszennyezés, amivel környezetünket úgyanúgy - sőtt, nagyvároskoban méginkább - szenyezzük!

Gondolj csak az utcavilágításra, rengeteg butik ablakainak megvilágítása, a sok-sok gépre, ami éjjel-nappal megy (szervergép,rádiók,TV stb.) ezek mind áramfogyasztóak.

Ezt még annó munkatervezés tanórán fejtettük ki iskolában, de bárhol utána olvashatsz részletesebben.

Megjegyezném, hogy a környezetszennyezés szó alatt, a wikipédia nem említi meg a fényszennyezést, így inkább javaslok könyveket vagy tanársegédet. A wikipédia nem mindig (sőtt már szinte alig) ad pontos információt!

2015. aug. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Végül találtam, fényszennyezésről külön írnak, de ez is a környezetszennyezéshez tartozik úgyhogy nem értem miért írtak külön cikket wiki-n ..

Remélem azért segítettem.

2015. aug. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. szept. 3. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!