Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az elektromo...

Mi a véleményetek az elektromos izomstimuláló készülékekről? Használtatok ilyent?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Átverés.
2015. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bővebben:

Az izom nem attól nő, hogy mozog, hanem az "erőlködéstől". Az izomstimuláló semmi mást nem tesz, mint olyan mozgásra készteti az izmot, mint amikor pld. simán behajlítod a karod. Szerinted izmosodtál eddig attól, ha például a hajadba túrtál?

Más nézőpontból: szerinted pld az idült alkoholisták izmosodnak a folyamatos izomrángásaiktól?

Röviden: ha elhiszed, hogy pld. az üres karod emelgetésétől izmosodsz, akkor az ilyen készülékek pont neked vannak kitalálva. De szerintem Te ennél okosabb vagy, ha már kérdés merült fel benned ezzel kapcsolatban.

2015. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, használtam, működik.

Csak nem olyat, amilyenre te gondolsz.

Becsípődés, húzódás, helytelen fejtartás, egész napos ülő munka miatti fájdalmakra használatos pl. a Medicor által forgalmazott (régebben gyártották is, de Kínából behozni olcsóbb...) TENS izomstimuláló készülék.

Néhány kezelés alatt a legmakacsabb merevedéseket, fájdalmakat is megoldja: Igaz, hogy legerősebb fokozaton úgy bizsereg, és rángat, hogy besz*rsz.

2015. szept. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Valamennyire sejtettem, de nem voltam biztos benne.


Zsirégetésre is alkalmatlan?

2015. szept. 4. 13:22
 5/6 GyőriMiklós válasza:
Ha minőségit veszel,akkor használ!!!Nekem van egy német szerkentyűm és a hasamat oly módon megdolgoztassa a 30as fokozatona 40ből hogy izomlázam lesz tőle ..bicepszet nem is mondom
2016. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem volt öv és pici feltapasztható pillangó alakú is. Mindkettőt használtam rendszeresen, de nem egyszerre, persze. Nem volt rajtam felesleg, inkább csak kockásítani szerettem volna, hogy ha már nincs háj, látszódjon valami kis forma a hasamon. Nekem bevált. Én szerettem őket, mert nagyon mély izomlázat csinált és éreztem hogy megdolgoztatta a mély izmokat (is). Felesleget eltüntetni nem fog, de kockásítani jó. Volt haspadom is, ami 180 fok felé is lehetett állítani, hogy a vízszinttől lejjebbről tudj indítani felülést, az is nagyon jó volt, de az nagyon kimerítő.
2019. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!