Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az elektromos izomstimuláló...

Az elektromos izomstimuláló "edzőgépeknek" van valami hatásuk vagy csak átverés?

Figyelt kérdés
Vannak ezek a teleshopos izomstimulátorok mint AbKing Pro, Gym form duo impulse, meg volt még régebben ez a sok elektródás valami (nekem is az utóbbiból volt egy). Használtam egy darabig de nem éreztem különösebb változást magamon. Akkor most ezeknek van valami hatásuk az izmokra vagy fölösleges pénzkidobás az egész?

2014. aug. 15. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Max sérülések után kezelésre, de ennyi.
2014. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előbbiek sokszor túlbonyolított gépek, bár van köztük, ami hasznos is, itt már csak az ár-érték arány határozza meg, hogy mennyire nagy lehúzás, viszont utóbbiak, ezek az elektródás mütyürök, azok marhaságok, legalábbis arra, amire használni szeretné a vásárló; teljes értékű edzés helyettesítésére.
2014. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!